Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Külföldről vásárolt autót ide...

Külföldről vásárolt autót ide szállítana nekem az eladó ingyen..Hol a csavar?

Figyelt kérdés

A mai nap találtam a piaci árhoz képest féláron egy elég jó autót, majd ezt követően ráírtam az eladóra.


Az eladó visszaírt, egy elég hosszú, szinte sablonnak mondható szöveget..

Elmondta benne, hogy hol lakik (csak egy várost írt, és hogy ott szívesen megnézhetem) de hogy jobb megoldásnak tarja azt, hogyha egy autó kézbesítő cég segítségével, az általam megadott címre szállítja,

(és ezt természetesen a saját költségéből)


Ha az autóval nem vagyok megelégedve, akkor pedig a cég visszajuttatja , ingyen.



Na most, kérdezem én..

A kocsi jó áron van, miért fizetne még ő több 100 eurót azért, hogy nekem elhozassa a többi milliót érő kocsiját, úgy hogy ő nincs is itt ?


Hol ebben a csavar?

Ez valami újfajta átverés ?

Itt valami látszólag sem stimmel..vagy én vagyok ennyire lemaradva?



2021. ápr. 21. 23:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom előre fizeted ki az árát, látatlanban. Hát itt a gáncs a lecsóban.
2021. ápr. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem, semmit nem kell kifizetni. Ezért fura..Adatokat se nagyon kért még (eddig)
2021. ápr. 21. 23:46
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, amíg nem kerül egy forintba se, illetve nem kérnek semmi bizalmas adatot addig próba cseresznye, de szerintem is előbb-utóbb ki fog oda lyukadni a dolog, hogy ide vagy oda küldj x összeget biztosítás, foglaló vagy bármi hasonló néven.
2021. ápr. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez nem újfajta átverés, hanem régi. Tele van vele a Totalcar.
2021. ápr. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezer éves átverés. A második levélből majd kiderül milyen kötelezettségeid vannak. Tényleg olvasgass utána, régi trükk.
2021. ápr. 22. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 D. Brasco ***** válasza:

Továbbra sincs ingyen ebéd.

Ez meg egy ezer éves trükk,csodálkozom hogy van még olyan ember mint pl te is aki nem ismeri,de legalabb is még csak nem is hallott rola.

2021. ápr. 22. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy klasszik átverés.
2021. ápr. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Beviz Elek ***** válasza:

Lehet hogy most még nem kell fizetni, de kicsit beleéled magad, elhiszed hogy rádmosolygott a szerencse, már zsebedben érzed a kocsikulcsot és ki fog derülni hogy a szállítást fizetned kellene, esetleg előleget.


Szerinted a jólkereső orvos nem tudná annyiért helyben eladni, esetleg betolni egy kereskedésbe ahol 5 perc alatt letudja az autó eladását? Inkább e-mailezget egy csóró kelet-európaival és saját költségen utaztatja az autóját, mindezt ugye meg is szervezi. Hogyne...

2021. ápr. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Igen, éreztem, hogy ez valami trükk.

Esetleg egy cikket valaki tud küldeni erről? (Pl. A totalcar-os)

2021. ápr. 22. 09:06
 10/16 A kérdező kommentje:

Küldök egy linket a járműről:


[link]


[link]

2021. ápr. 22. 09:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!