Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A6 1.9TDI 110le olaj...

Audi A6 1.9TDI 110le olaj beöntő körül miért áll az olaj?

Figyelt kérdés
Hali. Autó vásárlás előtt állok Audi A6 1.9(SIMA)TDI 110le 2000 évjárat Találtam a kocsiban egy tele olajos dobozt. És észrevettem a motortérben a felső motor burkolat alatt hogy áll az olaj. Megnéztem a nivót félig volt az olajszint. A kocsi hónapokig állt és nem volt alatta olajfolt csak a motor tetején az olaj beöntö körül áll sehol máshol Esetleg ez mi miatt lehet? Milyen baja lehet az autónak? Valami tippet mondjatok esetleg erdemes lenne e orvosolni. (nem hiszem hogy olajcserekor körbelocsolták)

#TDI #Audi A6 #olajfolyás #Beöntő nyilás körül olaj #Audi olaj probléma #Audi A6 avant 1.9TDI 110LE 2000 évjárat
2021. ápr. 22. 07:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Akkor talán rosszul volt rá csavarva az opajbetöltőre a kupak.
2021. ápr. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!