Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit (anyagot) nem tud átvágni...

Mit (anyagot) nem tud átvágni a flex?

Figyelt kérdés
Katalizátor védelem miatt kérdezem. Nem szeretnék 2cm vastag fém lemezt alá tenni ami elég sulyos és trága lesz ezért gondoltam meg kérdezem hátha tud valaki kölcsönhatékony könnyü megoldást. Esetleg valami ami szövetes?

#lopás #katalizátor #lopás védelem #katalizátor lopás #katalizátor lopás elleni védelem
2021. ápr. 24. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A flex gyémánt koronggal mindent átvág, pont.

De nem hiszem hogy komolyabb védelem kellene ennél, nem tűnik vastagnak a védőlemez ezen:


[link]

2021. ápr. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát mondjuk azért tömény volfrám vagy króm amit megnéznék, oké, gyémánt keményebb, de szerintem azért nem lenne egyszerű dió.
2021. ápr. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
A szélerőművek turbináinak lapátjait például nem tudják szétvágni, túl kemény. Egyben eltemetik őket leszereléskor. Szóval van anyag, amit nem visz a flex, csak ezzel se vagy kisegítve :-(
2021. ápr. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a védő lemez tök jó, de a csavarok nem műanyag tiplibe mennek? Lehet simán letépik.
2021. ápr. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Katalizátor vedelem : eladod a mostanit rendes magyar embernek, veszel utángyártottat és azt lefeded lemezzel majd matricát teszel két oldalra "utángyártott katalizátor és védőlemezzel vedve" igaz a dögevő nem tud olvasni, de hátha.. ez amit tehetsz.
2021. ápr. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor a gyári katalizátort ellátja utángyártott matricával ennyi erővel... Bár kétlem, hogy este sötétben annyira nézegetnék ezeket, és majd egy felirat miatt megáll, hisz az utángyártottnak is van értéke.


Amúgy szerintem a linkelt videóban szereplő lemezes megoldás igazából nem is feltétlen fizikai védelemben a legjobb hanem abban, hogy ha látja, hogy ott van, akkor lehet már neki sem áll... Mert nyilván ha annyira akarja azt is elintézi, de itt a lényeg szerintem, hogy az elején a kedvét vegyük el a dologtól, valami legalább látszatra macerásan megkerülhető megoldással.

2021. ápr. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Riasztó kell a kocsira, mozgásra, megszólal, akkor szerintem ott hagyja.
2021. ápr. 25. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Priusokban pl nincs gyárilag amugy riasztó? Vagy erre nem indul be?
2021. ápr. 25. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!