Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » F Astra ülés beállítása?

F Astra ülés beállítása?

Figyelt kérdés

Vezettem a minap egy F Astrát, és hiába húztam előre teljesen az ülést, egyszerűen nem tudtam kényelmesen kinyomni a kuplungot, csak úgy, ha lejjebb csúsztam az ülésben. Úgy viszont baromi kényelmetlen volt és nem láttam ki rendesen. Mi lehetett a hiba?

Azért furcsállom a dolgot, mert anno F Astrán tanultam vezetni és ott nem volt ilyen gondom. G Astrát, H Astrát is vezettem már, és ezekben rögtön be tudtam állítani az ülést úgy, hogy a pedálokat is elérjem és ki is lássak rendesen.



2021. ápr. 26. 01:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom valami eltorlaszolja a sínt és egy bizonyos pontnál előrébb nem tudod tolni. Meg kell nézni mi állja útját, esetleg meg kell kenni (pl. WD40, vagy bármilyen zsírspray), aztán jó lesz.
2021. ápr. 26. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 krwkco ***** válasza:
Hány centi vagy?
2021. ápr. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2: 173 cm
2021. ápr. 26. 08:28
 4/5 krwkco ***** válasza:
Akkor hiba van. Arra be kell tudni állítani az ülést.
2021. ápr. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyébként nehezen ment a sínen az ülés, szóval lehet, hogy tényleg megakadt valahol. Mondjuk ránézésre elöl volt, de lehet mennie kellett volna még kicsit előrébb. Köszi a válaszokat!
2021. ápr. 26. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!