Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egyre több parkoló autóban...

Egyre több parkoló autóban látok működő biztonsági kamerát. Mennyire merítik az akksit?

Figyelt kérdés
Mennyire takarékosak ezek? Csak érzékelt mozgásra kapcsolnak be? Az akksiról működnek, vagy van egy powerbank rájuk kötve? Belső akkumulátorosak?

2021. ápr. 26. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
Google a barátod.
2021. ápr. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod egyáltalán hogy működnek? Mert szerintem nem. Max mozgásérzékelősök, de nem hiszem, hogy 0-24 mennek.
2021. ápr. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Van egykamerás, kétkamerás, belső akksis. Mindnek más a fogyasztása. Van amelyikben gsp modul is van, az meg többet fogyaszt. Van sokféle.
2021. ápr. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én UHD felbontású kamerám 0.5-0.6 Ampert fogyaszt GPS nélkül, GPS-el 0.8-1 Ampert. incs éjszkai mód, IR LED megvilágítás.
2021. ápr. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

1-nek: Rákerestem, sokféle van. Az autókban mindenfélét láttam. Házi barkács szintűt is.

2-nek: Ha benne hagyták, akkor akár működhet is. Láttam olyat, amelyiken világított a led, ez este látszott. Biztos van olyan is, amelyiken kijelző off, led off és mégis működik, legalább annyival kevesebbet fogyaszt.

3-nak: Nekem csak egy FHD akciókamerám van és túrázásokhoz viszem, a beépített kis akksijával elmegy folyamatos felvétellel 6 órát. Onnan tudom, mert egyszer újkorában véletlenül bekapcsolva hagytam a rögzítést és több, mint 6 órányi felvétel volt az SD-n, mielőtt lemerült. Ezek szerint egy nagyobb powerbankkal egy ilyen kamera lehet, hogy hónapokat is bírhat, ha csak mozgásra kapcsol be ritkább mintavételezéssel és fotósorozatokat készít, ha helyzet van. Azon gondolkoztam, hogy úgyis vennék egy új akciókamerát, a régit beleteszem az autóba egy powerbankkal. Hosszabb úton töltődik a powerbank, vagy cserélgetem.

4-nek: Köszönöm a tapasztalat leírást.

2021. ápr. 26. 18:06
 6/7 anonim ***** válasza:

3 vagyok. Nézegettem már én is. Én fixet vennék, mármint amit ráakasztom az autó akksijára.

2 kamera, menet közben indítható, (létezik olyan is amiben gyorsulás érzékelő van). Illetve az lenne nekem még fontos, hogy lehessen aktiválni, hogy csak a mozgásokat vegye fel, pl parkolóban, ki buzerálja a kocsit, esetleg ki tolat neki.

Ahogy néztem, ezek így léteznek is. A gps az egyetlen ami hidegen hagy.

2021. ápr. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezekben csak akkora beepitett aksi van, ami arra eleg ha nem kap feszt az autobol (leallitod, kihuzod a szivargyujtobol) akkor letudja zarni a felvetelt. Magyarul sajat aksival kb 10-20masodpercig uzemelnek.
2021. ápr. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!