Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A6 2005-nek a fejegyseget...

Audi A6 2005-nek a fejegyseget lehet cserelni?

Figyelt kérdés

Latom gyarilag nincs benne Bluetooth sem usb sem kihangsito.

Van lehetoseg ezek beszerelesere?



2021. ápr. 27. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Természetesen van
2021. ápr. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mennyivel macerasabb mint a regi 1 Din-eseket?
2021. ápr. 27. 23:00
 3/8 anonim ***** válasza:

Persze hogy nincs benne Bluetooth 2005ben.

Az autóipar egyik legigényesebb beltere az, ne kúrd már szét, nem is lehet kivenni amúgy a középső képernyőt. Egy jó minőségű FM transmitter amúgy az összes gondodat megoldja egyben, nagyon egyszerű és hatekony. De ha nem, vannak drágább, elegánsabb megoldások is, csak nincs értelme.

2021. ápr. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tudnal segiteni mi szamit jominosegu transmitternek?nem ismerem oket
2021. ápr. 28. 13:40
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy drágább szivargyújtós transmitter, ami FM frekvenciát sugároz, befoghatod az autód rádiójával.

Nézz utána a neten.

2021. ápr. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt en ertem es tudom mirol van szo, csak nekem akarok gagyit venni azert kerdeztem hogy tudsz e esetleg linket kuldeni valami olyanrol ami tenyleg jo
2021. máj. 1. 07:49
 7/8 anonim ***** válasza:

Ismerősi körben van egy ilyen, ez elég komoly:

[link]


Én speciel egy aliexpressről rendelt 5$-os vacakot használok, végülis ez is működik, de nagyobb hangerőnél azért nem kristály tiszta, valamint másfél év után elszállt a bluetooth része, úgyhogy maradt az aux.

2021. máj. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszi !
2021. máj. 3. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!