Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A6 vétel vélemények?

Audi A6 vétel vélemények?

Figyelt kérdés

Adott egy Audi A6 2005-ös amin abs-el vannak gondok.Elvileg 3 jeladó rossz és azt kéne cserélni hogy megjavuljon és az elektromos kézifék/tempomat stb is megjavulna mert összeköttetésben van.Indítás előtt abs kockán csatlakozó fel le húzást kell csinálni ami álló helyzetben búg ha megcsináljuk.(pontosan és se értem, eladó szerint jeladók megcsinálásával megszűnik.)

Gépre volt dugva és azt írta hogy töltő nyomás vezérlés túllépve.

Központival vannak elektronikai bajok.Hátsó ajtó csak kulccsal nyílik.Hátsó ablakok lemennek de alíg bírja felhúzni.Váltó körül a fedélzeti gombok egy pár percig jók aztán nem.

Motorikusan szép hangja van elv sok volt rá költve felújítva.

2.0 pd tdi és 900 lenne az ára.Esztétiaki hibák vannak rajta, felni szép de patkázott és nem a legjobb állapotú.

Can-re is hibát dobott ki a gép.



2021. ápr. 28. 12:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Kettő - két és fél millióért inkább más vasat néznék...
2021. ápr. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Tehát ez a te autód és el akarod adni? Az ablakokat könnyű javítani, csak vegyél olyan zsír-spray-t ami nem bántja a gumit és fújd be vele (ablak lehúz, befújod jobb és bal oldali réseket).

A többi nem tűnik sem egyszerű sem olcsó javításnak. Én így nem venném meg az autód.

2021. ápr. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Erre nem volt költve, ez egy lelakott sz/r. ilyet nem szabad megvenni, mert eddig se tartották karban, ABS kocka hiba könnyen elszalad sokszázezres javításig, meg majd jönnek elő az egyéb, most még nem látható gondok.
2021. ápr. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem, nem az en autom, nem tudom honnan jott ez neked.

En lennek a vevo csak nem tudom er e 900 000-ret

2021. ápr. 28. 13:17
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted nem is a jeladok lehetnek a rosszak hanem konnyen benne van a pakliban hogy az abs kocka a rossz?
2021. ápr. 28. 13:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Prémiumot nem-prémium áron sosem érdemes venni, nem véletlenül kerül huszad annyiba, mint újonnan.
2021. ápr. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Amúgy jó vétel lenne, mert nagyon jó ez a generáció, és 900ért a mai csillagászati használtautó árak mellett ajándék. De, és itt jön a de: sok apró, de bosszantó hiba, amit akár el is lehetne nézni egy 16 éves autonak, de ezekből a jeladós mesékből nem mindig sül ki jó dolog. Ha 3 jeladót kell cserélni, miért nem cserélte ki a tulaj? Az is elég fura, hogy 3 is rossz egyszerre. Lehet komolyabb a baj.

Töltőnyomás: a 2.0 PDTI alapból egy szar, és nem illik az Audi A6ba ilyen kicsi kerregő motor. Ilyen fura hibákkal, hát nem tudom, ez megint baj.

Ajtókkal probléma: ez megint olyan dolog, hogy ebben már csillió kábel fut, a jóisten se tudja mi lehet a baja. Rábízod egy elektronikai szakira, napokat elbibelődik vele, amíg lebontja az ajtókárpitokat, utána összerakja, sosem lesz olyan mint gyárilag. De egy vagyonba fog kerülni. Nem mennek a gombok, na ez megint egy olyan dolog, amit életemben nem hallottam Audinál, pedig a C6os szériából elég felkeszült vagyok, jómagam is hajtottam és imádtam.

Én kihagynám. Ha 3.0 TDI lenne, 900ért megvenném, de mivel egy 2.0 PD, így nem. Asszem ez az autó halálra van ítélve, vagy valaki még használja így pár évet, hemzsegő bosszantó hibákkal. Vettem én is már A8 D2őt így, minden hétvégén kábeleket forrasztottam rajta, meg próbálgattam, valami mindig rossz volt, sose lett jó, de az autó ment, nem is akárhogy. Na ez is ilyen kb, sose lesz már jó.

2021. ápr. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!