Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak mit gondoltok...

Első autónak mit gondoltok egy MK4-es Suzuki Swiftről? 1 millió Ft a keret, minden egyéb költséggel együtt. Célom egy könnyen vezethető autó ami nem igényel később nagyobb anyagi történeteket.

Figyelt kérdés
Nem értek a témához csak annyit tudok amit olvasok vagy hallok. 20/F 1 hónapja van meg a jogosítványom.

2021. ápr. 30. 20:41
 1/10 anonim ***** válasza:
1 millió alatt nincs MKIV Swift
2021. ápr. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De van elég sok (1.3)
2021. ápr. 30. 20:50
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Olyan sincs, hogy később ne kelljen költeni az autóra...

A megbízhatóság azt jelenti, ha a szükséges karbantartásokat elvégezteted, váratlan meghibásodások valószínűleg nem lesznek, de a Suzukiban is vannak kopó alkatrészek.

Kimúlhat az akkumulátor, elkopnak a gumik, futóművek, fékek felújításra szorulnak, stb.

Egy használt autónál a benne lévő alkatrészek is használtak, sok kereskedő még rá is játszik arra, hogy pl a gumikat lecseréli cserésekre.

2021. ápr. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És akkor esetleg ajánlanál mást vagy hogy értsem ezt?
2021. ápr. 30. 21:15
 5/10 anonim ***** válasza:
33%
Én VW Polo/Seat Ibiza/Skoda Fabia vonalon nézelődnék, leginkább az 1.4 PDTDI. Ezek is egy jól vezethető, és nem drágán fenntartható kocsik, fogyasztása pedig nevetséges. Nekem 5 l alatt eszik, akárhogy hajtom.
2021. ápr. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Úgy értsed, hogy az autó költségekkel jár, nem létezik olyan, amire semmit nem kell költeni, az alkatrészek kopnak, elhasználódnak.

Az a nem mindegy, hogy mikor, és mennyibe kerül a felújítása, ilyen szempontból a Suzuki olcsóbb lehet, de arra sem igaz "ami nem igényel később nagyobb anyagi történeteket" tétel

2021. ápr. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem rossz egyébként a suzuki, az a széria még szerintem elég megbízható és még nincs agyon elektronikázva. Amúgy nekem is ennyi keretem volt mint neked, igaz ez még 3 évvel ezelőtti történet. Végül nissan almera n16-ot(2004,1.5,98hp) vettem és nem bántam meg. Jó a fogyasztása, megbízható és a pályán is használhatod akár 160-170el is. A rozsdára kell figyelni nagyon, meg hogy ne csörögjön a vezérműlánc. +még itt egy kis segítség!


[link]

2021. ápr. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Akkor valószínűleg neked nem ugyanaz az MKIV, mint a gyárnak:


[link]

2021. ápr. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Miért ne lenne ugyan az? Nézd meg nyugodtan mennyibe kerülnek
2021. ápr. 30. 22:09
 10/10 anonim ***** válasza:
Basszus, tényleg, az zavart, meg hogy több mint egy oldalnyi a kiemelt hirdetés. Mondjuk akkor is. 1 milliós keret, kb 700-750k lehet az autó, a többi kell az átíratásra, szervízre, az még mindig kevés. Elnézve, hogy az kb. a piac alsó negyede nagyjából
2021. máj. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!