Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 250000 ért kijön egy vállalhat...

250000 ért kijön egy vállalható régi Suzuki Swift,F astra, vagy Daewoo Kalos?

Figyelt kérdés
2021. máj. 1. 07:02
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Nem
2021. máj. 1. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Ennyiért még robogót se nagyon kapsz.
2021. máj. 1. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Csak a vételár, igen!
2021. máj. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%

Igen

Nyilván lesznek vele apróságok, de azt nézd meg legjobban hogy ne legyen szétrohadva.

2021. máj. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Nem, ennyiért olyat kapsz, ami műszakin már nem megy át. Ami tűnhet csak formaiságnak, de valójában konkrétan veszélyes ilyenekkel közlekedni.
2021. máj. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%

Ha ez csak a vételárat jelenti, akkor igen, de szét kell nézni.


F Astrám van. 250-et ért kb. amikor vettem tavaly és pár apróságot leszámítva közel hibátlan volt. Kisebb sérülései lehettek a múltban, de semmi komoly és értékelhetően lett megcsinálva (soha nem kértem le a rendszámát, de látszódik, hogy az első lökhárító nem gyári, de szerkezetileg ép, nincs gyűrődve sehol, tehát csak kis koccanás lehetett). A küszöbön, illetve a hátfalon minimális rozsdafolt, könnyedén kezelhető. Alja sem rohadt, felszíni rozsda csak, lakatolásra nem volt szükség, csak kezelni kellett. Műszakilag az általános szervizen kívül nem volt vele sok gond, műszaki vizsgához kellett a hátsó fékek felújítása (fékpofák, munkahengerek), illetve az olajteknő tömítés cseréje, meg még egy helyzetjelző izzó, azaz összesen talán vagy 25 ezer forint, mivel ez egy F Astra és minden fillérekbe kerül. Azóta csak kopó/fogyó dolgokkal volt gondom.


Szerintem ezt hívhatjuk "vállalható" kategóriának. Félreértés ne essék, egy szóval sem mondom, hogy 250-ért hibátlan F Astrát lehet kapni, csupán azt, hogy relatív kevés ráköltéssel (mondjuk kb. 50 ezer forint, azaz 250-es vételárral összesen 300e) műszakilag rendbe lehet szedni. Kívülről lehet nem lesz a legszebb, de az már mellékes.

2021. máj. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%
Ha 250-ért megveszed meg rendbe rakod 100-150ből akkor egy napi használós (nem hibátlan) autód lehet. A swift meg az astra motorjai a világ végét is túlélik csak körülötte kell rendbe rakni mindent.
2021. máj. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ti miről beszéltek? én 160ért vettem 2 évvel ezelőtt egy swiftet amin nem volt műszaki, át is ment műszaking majd mikor lejárt eladtam 200ért, azóta mással járok, olyat kell venni ami nem rohad nagyon és szépen olcsón rendbe lehet vágni, 150-200ért már lehet kapni 250ért meg már elég patikák vannak, aki nem érte hozzá mit okoskodik itt
2021. máj. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%
És sokkal jobbak megbízhatóabbak mint némelyik mai super autó amiba ha egy legkisseb alkatrész is megadja magát a legkisseb hülyeség akkor is a fél motort ki kell bontani hogy bármihely hozzáférj, vicckategória ,fogyasztói társadalom majd a marha úgy is vesz másikat, régen még nem így álltak hozzá
2021. máj. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!