Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Többek között például az 5-ös...

Többek között például az 5-ös E34-es BMW-knek miért ment fel ennyire az áruk?

Figyelt kérdés

Szeretem az ilyen jellegű autókat (W124,E34, 100-as Audik stb)

Ezért pár havonta megnézem az eladó autókat.

Az E34-nél tűnt fel, hogy 6 hengeres benzinest már csak csillagászati áron lehet kapni, jelenleg egy van 650-ért az is rozsdás a leírás alapján, bár annyira nem néz ki rosszul.

Aztán 1.5 millió a következő 6 hengeres, és ott is 20i-ről beszélünk.


Tavaly viszont még volt kínálat is, (értsd: 8-10 mindig volt eladó) és voltak amik egész jó áron is voltak.

Ezek miért indultak meg ennyire felfelé?

Mert W124-ből is megkérik a szép árát, de ott még mindig van olyan ami nem menthetetlen kategória elérhető áron, és nagyobb a választék is.

Az E34-nél tűnt fel az, hogy "eltűntek", és lassan már szar sincs.


(Benzines, érvényes magyar okmányos autókra kerestem rá)



2021. máj. 2. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Pont azért, mert egyre kevesebb van belőle. A BMW meg úgy en bloc sem az az autótípus amit annyira szolídan használnak. Egy Benz sokkal inkább.

Egyébként meg az E34-ből fele annyi készült mint a W124-ből.

2021. máj. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyre öregebbek, egyre kevesebb belőlük a jó állapotú. Ezért megy felfelé az áruk.
2021. máj. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
25-30 közöttiek. Amik jók, abból lassan OT-kat építenek. Így persze megy fel az áruk.
2021. máj. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kevés van belőle, és rendkivül markáns, karakteres autó. Én marha is 10 év után nemrég adtam el egy 525öst, mire igazán jó lett. De ugyanígy drágult mindig minden régi BMW, ez természetes. Az E39 is már most drágul, a jól felszereltek.
2021. máj. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Nekem pl. Az e39-emből (m packet v8) már csak 1000 körül van egész németországban. Gondolom, e34 is fogy akkor még jobban, értelmes példányt meg alig zalálni.
2021. máj. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az hogy mennyiért hirdetik meg mennyiért kel el két különböző dolog. Peugeot 405-öt pl. szinte csak 1 millió forint körüli áron találsz hirdetve, Honda Preludeöt bőven e felett, Lancia Themát meg olyan drágán, hogy Magyarországon belül inkább meg sem hirdetik, csak nemzetközi oldalakon sok ezer euróért. Egy bolond százat csinál - de egyszerűen nincs annyi gyűjtő, hogy ezt a sok tök átlag autót felszívja a piac, így ezek valójában tényleg csak hirdetések maradnak, évek múlva sem lesz adás-vétel belőlük. A régi Volvókat, Fordokat meg Opeleket pl. még nem kapta fel a piac, Omegát vagy Ascónát még ma is pár százezer forintért hozzád vágnak ugyanolyan állapotban, mint a többit, de valószínűleg Toyotát meg Mazdát is évekig tudsz még venni. Vagy pl. Mitsubishi Galantot ami azért fényévekkel jobb autó volt a '90-es években a BMW-nél (csak mi magyarok hittük akkoriban, hogy a japán autó gagyi, de a németeken már messze túlléptek akkorira).
2021. máj. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!