Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Németországból szeretnék majd...

Németországból szeretnék majd behozni autókat.. Hosszú távú jövedelem az? Megéri behozni autókat?

Figyelt kérdés
Autókereskedést is szeretnék nyitni majd..

2021. máj. 2. 19:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért ez nem megy annyira egyik pillanatrol a másikra.

Persze sokan vannak akik csa úgy üzletelnek autókkal amit olcsón behoznak, és próbálják drágábban eladni, de ez vagy bejön vagy nem. Kell hozzá azért szakértelem, meg valami tapasztalat, hogy egyáltalán téged se verjenek át ott kint.

2021. máj. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Várd ki szeptembert, ha a zöldek nyernek annuskával, akkor ingyen viszed majd az autókat. Még talán fizetnek is, csak vidd.
2021. máj. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Kerdező, értesz is ehhez, van ilyen végzettséged vagy ez olyan jó ötletnek tűni k csupán ?
2021. máj. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Pont most?

Ha itt kell megkérdezned, akkor tuti nem éri meg.

Millió meg egy ember csinálja, ha csak itt visszakeresel, számtalan választ találsz. Legálisan gyakorlatilag nem tudsz versenyezni kicsiben a fekete/szürke importtal.

2021. máj. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
93%
Ezzel már pokolian le vagy maradva töki. Úgy 20+ évet.
2021. máj. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én hordtam Németbe embereket/csomagokat és egyszer vettem trailert hogy majd hozok be autókat. Sajnos nagyon sok szemetet árulnak a török kereskedők. Karosszéria lakatos a szakmám szóval annyira értek hozzá hogy lássam mi az ami fél lábbal a bontóba van már. Végül kb 15-16 autót hoztam be de nem mondanám hogy nagyon megéri. Volt amelyiken 50 ezer Ft-ot kerestem a legtöbbet meg úgy nyertem hogy sérült autót rendbe raktam itthon és úgy passzoltam el hogy normális állapotba volt hozva de azon is kb 300-at nyertem. Többet ér németbe kisbusszal meg utánfutóval járni és bármi mást behozni mint autót. Biztos van piaca de én nem vagyok nepper meg szerelő meg nem vernék át senkit sz.r autóval. Nehéz szakma nem biztos hogy bejön de nyilván lehet itt is érvényesülni csak nehéz.
2021. máj. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6/6 szerinted mit érdemes Németországból behozni? Embereket megéri ki vinni németbe és onnan haza hozni őket?
2021. máj. 2. 20:39
 8/9 anonim ***** válasza:
7 a telekocsival kb 1000 km-ről kérnek 90 eurót fejenként. Egy vw kisbusszal ki kell számolni, mennyire éri meg.
2021. máj. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Megeri, ha konyitasz valamit hozza, van idod egesznap bujni a netet, van treler haver aki kivisz, es nem egy auton akarsz meggazdagodni.

Viszont a sok nepper nem hivatalosan gazdagodott meg ebbol. Szlovak cegek, afacsalas, szervizkonyv hamisitas es tarsai.

2021. máj. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!