Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Daewoo legalább 1.6-os motorra...

Daewoo legalább 1.6-os motorral Suzuki alternatíva lehet?

Figyelt kérdés

Kis pénzből keresek mostani autó helyett másikat. Nem találok értelmeset ennyiért, egyedül a Chevi és a Daewoo modellek amik ilyen ársávban mozognak és még nem rohadtak kívül-belül, - látszólag - szét.


Ha később nem tudom eladni, hát nem tudom. A mostanit se nagyon tudom (már) pedig tömegautó.


Nagyon max. most 800 ezerben gondolkodom, de az nagyon max., 4-5 évre kellene. Annyit tán kibír még egy Daewoo is.


2021. máj. 3. 09:26
 1/5 D. Brasco ***** válasza:
Es megis mire kellene?!Mert 800-ert már rendesen valogatni lehet a tipusok kozott.
2021. máj. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Eszedbe ne jusson 800ért Daewoot venni! Ennyiért már sokkal jobb autók vannak! Opel Astra G és H. VW Golf 4, Passat B5, Bora. Audi A4 B4. Swift 2004től. Toyota Yaris és Corolla. Nissan Almera. Ford Focus mk2 és Mondeo mk3.
2021. máj. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Astra G - olajat eszi, sok fehéret / kékeset füstölőt látok, apám is hajtott olyat

H Astra - nem, nem jön ki ennyiből

Golf 4 - valahogy nem vonz az a betegágy

Passat B5 - talán-talán 5.5, de hogy ebből értelmes, nem lelakottat 800-ért találni, szerintem lehetetlen, és nem is akarok szenvedni vele

Borát láttam már, mind rohadt széjjel

A4 Audi... igazi romalimó, ebből még kevésbé találni értelmes példányt

Swift igen, a "jó öreg" vasaló. Elgondolkodtató, de valahogy - nem Suzukisága miatt - mégse jön be, szűkös, kismotoros. Liana sedan jobban tetszik de az meg ritka a jó állapotú, meg úgy általában

Yaris, Corolla, ezekből csak a nagyon első generációsakat kapni, nem a legjobb állapotban, Yaris ráadásul kicsi nagyon

Nissan Almera, sokan szidják, hogy zabál meg rohad, ellenben talán a Corolla után az első ami tetszik is...

Focus, Mondeo pff... több rosszat hallani mint jót róluk, bár tény hogy a Mondeo az kinézetre - nekem - nagyon ott van.


Még valami...?

2021. máj. 3. 11:51
 4/5 anonim ***** válasza:

Az ecotec motor szereti az olajat, de ez ilyen. Amíg odafigyeltek erre nincs gond. Mondjuk ha már füstöl az gáz.

A Focusról nem tudom hol hallottál rosszat. Elég sok ismerősnek van mk1 és 2, Fiesta meg Fusion is és nincs velük sok gond. De még a neten se hallani sok rosszat róluk. Kivéve a tdci meg az ecoboost motorok.

Esetleg a Fiat Punto/Grande Punto van ennyiért, mk2-es Megan meg Laguna. Első generációs Volvo S40/Mitsubishi Carisma.

2021. máj. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Daewoo-ból mit néztél? Csak mert a hahu 332db Daewoo-jából 36db van 500ezer felett.

H Astrából 81db van 800ezer alatt.

2021. máj. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!