Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi lóerőt bír gyári...

Mennyi lóerőt bír gyári belsővel egy 320CDI (OM613)?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egy Mercedes E320 W210-et, és nem szeretném gyári állapotban hagyni viszont annyira a motorhoz sem nyúlnék és mivel enne a motornak a legendés OM606 az elődje ezért gondolom valamennyi tartósságot/illetve túltervezettséget gondolom örökölt cél kb.400le bírná?

2021. máj. 3. 14:38
 1/8 D. Brasco ***** válasza:
89%

Igen,egy gyarilag 197lóerős blokk pont erre van kitalálva hogy 400lovasra csipszeltesd meg.....mert gondolom a szokásos csipszelés meg nyitott renccer kombóval akarsz teljesitmenyt duplázni mint a többi szmókendsárm huszár......

Egyebkent egy W210-nél annak kell örülni,hogy még megy és nem rohadt ki alólad,nem pedig ilyen motortuning baromsággal foglalkozni,raadasul minden realitást nélkülözve.

2021. máj. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Annyit, ahány lóerős gyárilag. Nem hülyék tervezték.
2021. máj. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fogadjunk, hogy ki sem próbáltad még, hogy milyet megy már gyárilag is a 320 CDI, de már csippppelni kell, mert csak :D
2021. máj. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja,k*rva jót megy a gyári, talán 700e km után megmaradt 190 lóval.. Igen próbáltam és nem estem hasra tőle.Ha kétszáz lovat alarnék nem adtam volna el az előzőt.. Azt is én építettem, és nem csak csipsz meg mókendsárm sosem értettem egyet ezzel az okádjuk a kormot baromsággal, egyszerűen túl lépnék az egykinecen, ezért lettem volna kíváncsi a tapasztalatokra, de látom itt is csak az okoskodás megy.
2021. máj. 4. 01:25
 5/8 D. Brasco ***** válasza:
Nem gondolod hogy ennek fényében külőnösen vicces,vagyis inkább szánalmas a kérdésed?!Hogy te aki már állitasod szerint építettél tuning dízel motort (raadasul nem csipszeléssel) feljössz a gyakorira kérdezni a vakot.......annyira hiteles.......
2021. máj. 4. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az kell neki, 700 ezer km, már minden baja van, de majd a csipp meggyógyítja :DDDD
2021. máj. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Miért akarsz egy ilyen kotla szart feltuningolni 400 lóerőre? :D.

Komolyan. Engedd el. Add el ezt az egész szar a fenébe. Amit ráköltenél pénzt a hatalmas csippelésekre meg a tuningra, azt tedd hozzá a vételárhoz.


Vegyél egy normális autót ami nincs szét rohadva, aztán tuningold azt.

Szar autót felesleges tuningolni.

2021. máj. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem a legracionálisabb döntés volt eladnod egy 200 lótól többel bíró autót, aztán megvenni egy 200 lovas, legrosszabb hírben álló Mercedest.


Javaslom, legközelebb, ha nem 200 lovas autóval akarsz járni, ne 200 lovasat vegyél, ha pedig tuningolni akarsz akkor inkább a józan észre hallgass és ne olyan autót vagyél, ami kirohad a tuning motor alól.


Kérdésre válaszolva 700e km nél Én már nem erőltetnék semmiféle tuningot, nem is arra van.


Számomra rejtély, miért hiszik az emberek minden autóra 150 ló fölött, hogy versenyautó vagy ha nem az akkor titkon az, csak direkt kevesebb lovat tettek bele...ez így optimális, ezért van így.


Ha veretni akarod ott a w210 amg

2021. máj. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!