Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van olyan aki lampanal kezifek...

Van olyan aki lampanal kezifeket húz?

Figyelt kérdés

Igy hogy mar Nem vizsgakovetelmeny kiváncsi vagyok.

Manapság mindenhol világít a feklampa ahogy látom


2021. máj. 3. 17:17
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Tudom hogy emelkedos Indulás, csak nyilván abba az időbe kézenfekvőbb volt használni

Most már csak parkolasnal mondja az oktató

2021. máj. 3. 18:07
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
#11: Akkor miért hülyézted le az első kettőt, te kretén? Lámpánál SOHA nem volt vizsgakövetelmény, emelkedőn, lámpánál indulásnál lehet, de nem a lámpa miatt...
2021. máj. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
52%

Én nem tudok róla, hogy az elmúlt évek során kivasaltuk volna a dombjainkat. Ugyanúgy megvan még a jelentősége a kézifékes indulásnak.


Egyébként a kézifékes indulás rutinfeladat volt, nem forgalmi. Nagyon kevered a dolgokat. Az más kérdés, hogy ha valaki hegyoldalban lakik, akkor ott előfordulhat olyan meredekségű emelkedő, amin kézifék nélkül nem lehet biztosan elindulni, akkor ott érdemes vizsgán is használni a kéziféket, mert a lefulladás buktató ok. De akkor nem kérik, hanem neked kell tudnod, hogy azon az emelkedőn csak úgy tudsz elindulni.

2021. máj. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
74%
Csak használódik a bowden, a lábfék megfogja jobban. Sose húztam be, apám meg igen. Most meg automatám van, így nyilván nem.
2021. máj. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Sík úton nem húzom be és a féket sem nyomom végig, hiszen nem megy semerre az autó. Jelentősebb emelkedőn behúzom, induláskor úgyis old automatikusan.
2021. máj. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
64%
Néha, ha hosszú a piros és mondjuk sötét van meg vannak mögöttem. Hogy ne folyjon ki a szeme. Vagy ha meredek emelkedőn van a lámpa. Alapvetően nem jellemző, de előfordul.
2021. máj. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Dehogyis, soha. Csak parkoláshoz használom a kéziféket.
2021. máj. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Nekem start stop os a kocsim. Mindig pirosnál mikor megállok leállított motornál 1esbe rakom
2021. máj. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Én akkor szoktam ha ismerem a kereszteződést,mikor fog átváltani.Nincs kedvem folyamatosan a féken feküdni és este megköszöni a mögöttem lévő
2021. máj. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
43%
Ha tudom, hogy 2-3 másodpercnél tovább állunk akkor be szoktam, mert paranoiás vagyok és ha síkon állunk akkor is azt képzelem hogy hátrafelé gurulunk.
2021. máj. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!