Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az autóban át lehet programozn...

BoriszXD kérdése:

Az autóban át lehet programozni az ESP-t? Hiába nyomom ki, ha nagy az oldalgyorsulás, vagy a kormányszög beleszól... Ha kihúzom a biztosítékot és visszateszem akkor normálisan tudom használni vagy letilt?

Figyelt kérdés
Hungaroringen a tréningen volt egy szlalom és az összkerék miatt a célegyenes rágyfordítón tette a fenekét rendesen még jó gumikkal aszfalton is, de nem lett volna baj ha nem szól bele. Főleg akkor zavaró ha már egyenesen áll az autó. Nem feltétlen programoztatnám át ha lehetne csak kivácsiság miatt kérdezek.

2021. máj. 3. 19:31
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen tréningen ugyan itt én is voltam, tudom melyik feladat. :)

De! Gondolom 99%-ban közúton vezetsz, nem? Pont ezért nem iktatnám ki. A biztosítékot nem tudom, ki kell próbálni. De gyanítom a mai autók ilyen fontos biztonsági berendezést már figyelnek ezerrel. Simán el tudom képzelni, hogy emiatt pl vészüzemmódba teszi az autót és nem enged felgyorsulni sem.

2021. máj. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!