Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szabad egy autó minden elemét...

Szabad egy autó minden elemét más színűre fényezni?

Figyelt kérdés
Wv polo-t láttam már így, nem rég tudtam meg, hogy az ráadásul így jött le a szalagról. Mi kerül ilyenkor a műszakiba?

2021. máj. 4. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
Nincs teljesen tarka-barka autó. Valami olyasmi a szabály hogy legalább 70%-ban egy szín kell, hogy legyen, és akkor azt írják be.
2021. máj. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
VW Harlequin modellek néven találod őket (Polo és talán Golf).
2021. máj. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%

Úgy emlékszem: "fehér". :D :D

Mi buszt festettünk (akkor még nem volt matrica)a megrendelő kívánságának megfelelően az általa reklámozott termék (itt nem írnám le, mert reklám lenne) design-jára, hát, szegény kocsi játszott a szivárvány kb. minden színében.

De a forgalmiban át lett írva egyszerű "fehér" -re a színe.

Gondolom azért, mert az illető ügyintéző nem akarta kitalálni a kocsi megfelelő színét. :)

...ez idevág, muszáj... :D

[link]

2021. máj. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem lehet forgalmat látványosan zavaró szinu, vagy valami ilyesmi, csak máshogy megfogalmazva szabály van úgy emlékszem
2021. máj. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen, nem lehet tükrös, ennyit tudok, de az eltérő színű elemekről nem igen találtam azóta se semmit... az okmányirodában meg nincs járműosztály a COVID alatt :D hát, meglátjuk utána mi lesz... de lehet marad bejegyzett fehér.Végülis a falcok azok :D
2021. máj. 26. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!