Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ledes munka lámpát és helyzet...

Ledes munka lámpát és helyzet jelzőt szeretnék akkumulátorról működtettni, hogyan tudom kiszámolni hogy mekkorát akkumulátorra lenne szükségem ehhez?

Figyelt kérdés
Csak akkumulátorról tudom működtettni, nincs töltés? Valaki tudna segíteni kiszámolni hogy mekkora akkumulátor kell 2 munka lámpához és négy helyzet jelzőhöz?

#világítás #akkumulátor #LED #Fogyasztás számítás #Ledes munka lámpa #Ledes helyzet jelző
2021. máj. 4. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy közepes, vagy kettő kicsi.
2021. máj. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Munkalámpa, helyzetjelző. Összetett szó. Egyben.
2021. máj. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem jól írtam egy pár dolgot, de ettől eltekintve érdekelnènek a válaszok
2021. máj. 5. 00:07
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Megkellene állapítani, hogy hány watt lesz az összes, és mennyi ideig akarod működtetni?

Töltés nélkül, állásában is merül az akksi.

2021. máj. 5. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Összeadom körülbelül hogyan mennyi watt, tudom hogy merül ha hideg lenne télen bent tárolnàm feltöltve vagy csepptöltőn
2021. máj. 6. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!