Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legmegbízhatóbb...

Melyik a legmegbízhatóbb 406-os Peugeot? Többi lent.

Figyelt kérdés

Melyik a legmegbízhatóbb 406-os motor? Amit hallottam az a HDI. Viszont ha tényleg az akkor melyiket érdemes megvenni belőle? 2.0 vagy esetleg 2.2 stb.

Nagyon tetszenek ezek a macskák, papámnak is ilyen volt, szinte csak jót hallottam róla. Esetleg ha még bármilyen tapasztalatot is tudtok az autóhoz/motorhoz fűzni, megköszönném. Értsd: nagyobb "betegségek", mennyire rozsdásodik ill. Hol.


2021. máj. 6. 11:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom összehasonlítani melyik milyen, mert csak egy van. Az enyém 2.0 HDI automata váltóval. Az egyetlen idegeskedősebb probléma még csak a részecskeszűrővel volt. A másik a hátsó futómű. Már szinte mindent kicseréltettem a környékén, de még mindig nyekereg valahol. A küszöbök szeretnek rohadni, az egyiket már cserélni kellett. Más pontokon nem kifejezetten hajlamos rozsdásodásra. Az elektromos problémák engem valamiért kerülnek. Megbízható autónak mondanám, cserben még nem hagyott, szinte bárhová el mernék vele indulni. Nem extrém nagy, de mégis elég hely van benne elől-hátul egyaránt, alig fogyaszt, az ülések kényelme kevés autóéhoz fogható. Lehetne kicsit dinamikusabb, de ezen kívül nem igazán érzem hogy többre lenne szükségem. Nem utolsó sorban egy nagyon jól eltalált formaterv. Még a mai napig nem hat réginek. Ha találsz jó állapotút, bátran ajánlom. Előnye még, hogy a sok "szarfranciázó" miatt alacsony áron hozzá lehet jutni. A vele egykorú unalmas és sótlan Toyota Avensis dupla ennyiért csíphető meg, csak mert japán.
2021. máj. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Ezt néztem ki most így hirtelen magamnak. Nem néz ki rosszul képeken, bár nem tudom ha lejárt külföldi okmányos az nagy hátrányt jelent e.

[link]

2021. máj. 6. 14:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!