Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorháztető újrafényezése...

Motorháztető újrafényezése kavicsfelverődések miatt - manapság mennyi ezért egy reális ár?

Figyelt kérdés
Szürke octavia 2013 - most már van vagy 6-8 elég ronda felverődés, ideje lenne foglalkozni vele, csak kb. 15 éve nem volt dolgom fényezővel, nem tudom most hogy megy ez. Gondolom ennyi sérülésnél már az egész elemet újrafújják.

2021. máj. 7. 09:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elemeként 30-35 körül lehet számolni, ha semmi extra igény nincs a fényezést illetően.
2021. máj. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%

Egy nagyon jó fényező megoldja úgy is hogy csak azt a részt fújja újra ahol a hibák vannak. Ha mondjuk a motorháztető legelején vannak csak a hibás pontok akkor a felét újra fújja, fújás után polírozással kiegyenlíti az eltéréseket mert hiába gyári szín valamilyen szinten lesz eltérés mert idő kell mire az új festék összekopik a régivel. Lakkozás az amit telibe szoktak elemenként ha valóban csak kis felületen kell javítani.

Egyébként egy ilyen művelet még ha telibe is kell fújni akkor azért 35-40 ezret nyugodtan számolj rá. Én a helyedben bontókban is körülnéznék mert nem egy ritka autó tehát valószínű fogsz találni bontott háztetőt ami lehet sokkal jobb állapotú mint a jelenlegi főleg ha szín azonos és lehet olcsóbban megúszod csak felrakjátok a régi helyére és ennyi.

2021. máj. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Újrafújattam a motorháztetőt. megdöbbentem, mert szebb lett mint a gyári fény volt.


profi fényező csodát tesz..hogy mennyiért? na ez attól függ milyen tatós lakkot kérsz.

2021. máj. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
35-40k
2021. máj. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!