Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó eladásánál, ha pl a...

Autó eladásánál, ha pl a kocsi értéke kB 4.800.000 Ft, egy kereskedésben milyen árat fognak rá mondani kB? :)

Figyelt kérdés

2021. máj. 9. 20:46
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
4m de inkább 3.5
2021. máj. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
4-et talán. Nem érdemes kereskedésbe beadni. Hirdesd meg mondjuk 4.8-ért és 4.5-ért elviszik
2021. máj. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Értem. Olyanra is van mód, hogy kereskedőnél hagyni és ha sikerül eladniuk, akkor fizet?
2021. máj. 9. 20:57
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Ha a valós értéke 4,8 m akkor ő 3milliot fog mondani elsőre szerintem. Úgyis tudja hogy fogsz alkudni felfelé
2021. máj. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%
Ez amúgy easy. Odamész és megkérded. Ennyi. Max. aszondod, hogy nem és eladod másutt. Ennyi. Aztán aki a legtöbbet adja érte, annak adod oda.
2021. máj. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Odemesz es megkerdezed mennyit ad erte. Lehet azt mondja hogy 4 millio. Akkor te meghirdeted 4,8-ert es ha 4,5 ert elviszik akkor jol jartas. Sot mar az is jo ha csak egy kicsivel tobbet kapsz mint amit a kereskedo ajanl, pl 4,2.

En biztos nem adnam el kereskedomnek az autot mert nem adnak erte sok penzt. Megeri inkabb hirdetni es sajat magad keresni ra vevot.

2021. máj. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Amikor én akartam beszámíttatni kocsit, akkor a későbbi eladási ár 37,5%-át akarta érte adni látatlanban és nem volt hajlandó megnézni sem a kocsit.

Amire gondolsz az a bizományi értékesítés egyébként. De én is meghirdetném magam, ilyen értékű kocsinál kicsi az esélye, hogy valami rosszarcúval kell vesződni

2021. máj. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

"Értem. Olyanra is van mód, hogy kereskedőnél hagyni és ha sikerül eladniuk, akkor fizet?"

Nincs, saját autóikat forgalmazhatják csak. Sarki Józsika Kft talán bevállalja...

2021. máj. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8 Te sem vagy a legtályékozottabb.


Kedves kérdező! Igen létezik ilyen, sok nagy kereskedés, márkakereskedés csinálja, de nyilván ekkor is van valamennyi részesedésük, de sajnos nem tudom mennyi szokott ez lenni.

Bizományos értékesítésnek hívják.

Hirtelen csak ezt találtam, de azt javaslom, hogy hívj fel több kereskedőt és érdeklődd meg.

[link]

2021. máj. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!