Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kereskedésben forgalomból...

Kereskedésben forgalomból ideiglenesen kivont autó mikor hozható el?

Figyelt kérdés

Használt autón kinéztem egy autót ami kereskedésben van és a rendszámát most tudtam lekérdezni, láttam hogy ideglenesen kivonták a forgalomból. (Mint általában a kereskedésekben szokták..) Valakinek van tapasztalata, hogyha elmegyek megnézni akkor az azonnal el is hozható úgy hogy én vezetek haza vagy először forgalomba vissza kell helyezni? Az azonnal megcsinálható vagy arra várni kell pár napot? Nem szívesen mennék el többször mivel több, mint 100 km-re van tőlem.. Ha tetszik nyilván jobb lenne egyszerre lezavarni az egészet.

(szombaton mennénk, ha ott megtudják csinálni hogy vissza helyezik forgalomba és azonnal elhozható az hétvégére is érvényes vajon?!)



2021. máj. 11. 22:39
A kérdező szavazást indított:
Azonnal elhozható, ott megcsinálják
Nem hozható el azonnal
10 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hétvégén sajnos nem tudod elhozni azonnal mert nincs nyitva az okmányiroda.
2021. máj. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
77%
Nem biztos hogy azonnal elviheted. Ha délelőtt mész megvenni, tehát lepapírozzátok, kifizeted stb... akkor még aznap elintézik az okmányirodát, nevedre írják addig megkötöd a biztosítást, visszahelyezik forgalomba és pár órán belül mehetsz is érte.
2021. máj. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!