Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miert nem mukodik a gazpedalom??

Forewer111 kérdése:

Miert nem mukodik a gazpedalom??

Figyelt kérdés

Van nekem egy vw passat b5.5 1.8t motoral!

Nekem az lene a gondom hogy nem mukodik a gazpedalom.

Ugy kezdodot az egesz hogy egyszeruen kezdet rangatni a kocsim 2 ezres folot s nem volt ereje .

Az meg oldodot,utana kezdet a folytoszelep vacakolni vetem ujat azt vegul el fogadta,de a gaz pedalom nem ment .

Utana nagyon sok hibat be vetet a teszterem ezert ujra iratam az auto agyát az ecut.

Azzal sem oldodot meg a baj.

Vegul reggeb el szakadt a 2 ős lamdaszonda.azt is vetem vadonat ujat az alapjarat helyre ált.

De viszonylag a gazpedalomra semit nem reagál(vetem vadi ujat).

Valakinek nincs valami otlete hogy mi lehet a baj ?



2021. máj. 12. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Talán azért mert vészmódban hiába adnál gázt nem engedi? 😳

Inkább rendesen kellett volna orvosolni a problémát, nem cserélhetni össze vissza. Drágáb lesz a leves, mint a hús.

2021. máj. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tehat gondolom letiltja a gazpedalt ilyenkor mit lehet csinalni ?
2021. máj. 12. 21:59
 3/3 anonim ***** válasza:
91%

Rendes géppel kell kiolvasni.


De általában ha sok hibát bedob a gép, akkor könnyen lehet kábel probléma, s feleslegesen lett minden kicserélve.. rendes gépem kell megnézni

2021. máj. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!