Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault Laguna 1.6 benzin...

Renault Laguna 1.6 benzin 2004 megvegyem?

Figyelt kérdés

Nem nagyon van Reanult a családba, mindenki Vw-vel meg iylen német autókkal jár. Nekem bőven jó egy laguna, írnátok róla véleményt? Aki hazsnálta ismeri, leginkább olyanok válaszát várom. Benzin jöhet csak szóba nálam.


Esetleg Citroenn Xsara vagy Ford Focus ezekbe is 1.6 motor lenne. köszönöm a válaszokat.


A Francia autók nagyon kéynelmesek és vanank oylanok benne, ami egy németben sem található meg 2004-ben.



#fóka #Renault, Renault laguna , Autó , Motor, szex , lány , fiú , csomagtartó , mp3 , citroenn, ford
2021. máj. 12. 22:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem tapasztalatom nincs de az interneten hallottak alapján az első két generációnak borzasztó híre van megbízhatóság szempontjából.A harmadik generáció már sokkal jobb állítólag de az ugye jóval többe kerül
2021. máj. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm Én is így olvastam, mondjuk ez indokolja aviszonylag olcsó vételárakat. Nem ragaszkodom ehhez a tipushoz amúgy :D
2021. máj. 12. 23:02
 3/9 Barnabas333 ***** válasza:
68%
Inkább a Ford vagy Skoda. 10 ismerősböl kettő vett újra francia autot. A többiek menekültek...
2021. máj. 13. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm ;) akkor lehet maradok Fordnál ;)
2021. máj. 13. 11:17
 5/9 anonim ***** válasza:
64%

Nekem meg sorban ez a kb 8. francia autóm elég régóta.

Németekkel még néha bepróbálkoztam, de mindegyikkel beszptam.


De ha laguna, akkor ismerősnek volt 1-es lagunája, 2000cm3, a rohadáson kívül más baj nem volt vele neki.

A hagyományos 8 szelepes, 140-ről 230-ig úgy gyorsult, hogy beleszorult mindenki az ülésbe.

Olajat, vizet nem ette.

És még nem is fogyasztott ehhez képest sokat.

2021. máj. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod, hat igen, a francia autók nagyon kenyelmesek és jól is mennek, a német autók (nekem) nincsenek ilyen kenyelmesek de cserébe nem is mennek. :D


Azigen, na pont ezért maradnék lagunánál. A 2004-es az már II-es ugye? ;)

2021. máj. 13. 13:31
 7/9 anonim ***** válasza:
Így van, 2001-ben mutatták be, 2005 végén facelift aztán 2007-ben mutakozott be a harmadik generáció.
2021. máj. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
1.2. Generacio nagyon tetszik :D És elég jól felszereltek :D
2021. máj. 13. 22:57
 9/9 A kérdező kommentje:
Na van meg egy laguna eladó már nem tudom hogy 2.0 benzin legyen vagy 1.6? :D tudom h az ink vagy milyen motorkodot kerül j kell :D
2021. máj. 14. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!