Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sündisznó elütésekor károsodha...

Sündisznó elütésekor károsodhat-e bármilyen módon az autó vagy maga a gumiabroncs?

Figyelt kérdés
Sajnos az imént az autóm elé szaladt egy sündisznó lakott területen kívül és már nem tudtam megállni, éreztem, hogy átment szegényen a jobb első kerék. :(

2021. máj. 13. 22:24
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
21 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
22%
Maradjunk annyiban, hogy simán csak sün, köze nincs a disznóhoz. És nem, nem károsodik, azért többet is kibír az.
2021. máj. 14. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A sünsertéstől a guminak mi baja lenne? Egy kátyú több kárt tud benne tenni, mint egy ilyen relatív kicsi állat teste. Máshoz alváz, karosszéria meg nem nagyon ér hozzá a mérete miatt. Én sajnos "találkoztam" így már mókussal, nyúllal, egerészölyvvel,galambbal. De az autómnak nem lett baja.
2021. máj. 14. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondolom azért merült fel a kérdezőben, jelzem, bennem is a kérdés, mert igaz kicsi, de "tüskés" állat a süni...
2021. máj. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Áh, ennek a tüskéje nem tudja átszórni, sokkal gyengébb annál. Mintha csak kesztyűben mernél a kerekekhez nyúlni, mert félnél, hogy a körmöddel belekapsz, kikarmolod és kidurran! Sokkal többet kibír. Ha nem így lenne, akkor egy akáctüskétől, üvegcseréptől, élesebb kavicstól is mindenki defektet kapna.
2021. máj. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Puha a tüskéje, csak az ember bőre érzi szúrósnak. Az is csak szaru, mint az ember körme.

Gumiban kárt tenni képes élőlény legfeljebb az akác, a tüskéje. De az is inkább csak a terepkerékpárosok, motorosok réme.

2021. máj. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!