Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A fiamnak szeretnék venni...

A fiamnak szeretnék venni ballagási ajándékba egy roborót,mert erre vágyik.Jót szeretnék neki,adnátok tanácsot ? (Többi lent.)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tehát egy robogót szeretnék venni a fiamnak ballagására.Kismotorból megvan a jogosítványa.Volt egy simsonja amivel becsapták ebbe nem szeretnék elmélyülni.Olyan robobót szeretnék venni neki, ami ugyanolyan jól gyorsul mint egy simson.A fiam kicsit túlsúlyos,de nem tehet róla.(Örökletes.)A lényeg,hogy ami simsonja volt az,ment egy olyan 65km/órával hasonlóan erős robogót szeretnék neki.Olyat ami álltalában 100-ezer alatt van,és ritkán van vele probléma.Vagy ha van is vele gond,könnyen javítható,és az alkatrész sem kerül hozzá,egy vagyonba.Válaszaitokat előre is köszönöm.

2021. máj. 17. 17:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
22%
Nem kell ahhoz netes embernek lenni, hogy az ember elolvassa amit ír, mielőtt elküldi.
2021. máj. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Kb 15 éve ingázom robogóval a munkahelyemre, 25 km oda, 25 vissza.

Egyéb használat mellett, ha az időjárás is engedi, ez havi 1000 km.

Elég sok robogóm volt már, de Keeway Focus-al voltam eddig a legjobban elégedett.

Abból 3 is volt. Kettőt használtan vettem, a kopó alkatrészek cseréjén kívül semmire nem kellett költenem.

Az elsőt újonnan vettem, és 32e km volt benne, mikor eladtam a bátyámnak.

Tehát nem egy idegennek, hogy szopjon vele más.

Csak azért cserélgetem őket, mert 30e km felett elég nehéz eladni egy robogót.

Most egy Peugeot Speedfight 2 az alany, ezzel sincs semmi gondom, eddig 8e kilométert raktam bele, 12e-vel vettem.

De csak 2T-t (kétüteműt) ajánlanék, a 4T lustább.

Ja, 98 kiló vagyok.

2021. máj. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
72%
100 ezerért a 20x összetört tanulómotort nem adják oda, de ma már kerékpárt sem kapni ez alatt az összeg alatt, nem hogy motorkerékpárt. Értem, hogy sok kultúrkörben szent dolog az ajándékozás (pláne ballagásra szar érzés, ha a többi gyerek kapja a szebbnél szebb iPhoneokat, rollereket meg drónokat), de van az a mondás, hogy "nem vagyunk annyira gazdagok, hogy a legolcsóbbat vegyük" - talán erre az esetre is ez illik.
2021. máj. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
yamaha
2021. máj. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
a#8-as válaszán időzz el...van benne valami.
2021. máj. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
31%

"A fiam kicsit túlsúlyos,de nem tehet róla.(Örökletes.)"


xdddddddddddd

2021. máj. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
3%
Még mindig nem mondtad meg, hogy akkor most robogó, robobó vagy roboró kell?
2021. máj. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!