Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fogyasztásnövekedés kopott...

Fogyasztásnövekedés kopott motortól?

Figyelt kérdés

4,5 bar-t mértem egy Honda Dio af28-as 50ccm gyári robogón, ami elég kevés a gyári értékhez képest. Látom a dugyattyún is, hogy vissza van égve a szoknyáig kb. Viszont indul szépen, és 60-65 a vége. Viszont több mint 5litert eszik. Valószínű, hogy ez okozza a problémát?

Ehet ettől sokat a robogó, ha kopott a dugó, gyűrű, henger?



2021. máj. 21. 18:25
 1/6 3 napos mákos lecsó ***** válasza:

Alapvetően ehet.


Egy kopottabb kétüteműt dúsabbra kell karburálni. De mivel magasabb fordulaton dolgozik a résveszteségek kevésbé számítanak. Egy Simson pl 2 bar nyomással még képes a működésre.

2021. máj. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Elég sokmindentől lehet ez
2021. máj. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Akkor nem tudom, én aut hittem hogy fixen emiatt eszik sokat.

Addig nem akarok pénzt kiadni futásra, amíg nem győz meg valaki, hogy emiatt eszik ennyit.

2021. máj. 21. 22:32
 4/6 A kérdező kommentje:
Fúrásra*
2021. máj. 21. 22:32
 5/6 3 napos mákos lecsó ***** válasza:

Akkor amit nézz meg: Tűszelep, úszó, benzincsap, karburátor összes tömítése. Szerezz be egy új főfúvókát. És kicsit állítsd szegényebb keverékre. Ha azután is sokat zabál próbáld ki új szíjjal.


És ha azután is sokat eszik akkor pakold meg a táskát.


a furatáskát.

2021. máj. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a segítséget!
2021. máj. 25. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!