Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerelőakna szabványmérete...

Szerelőakna szabványmérete mekkora?

Figyelt kérdés
2021. máj. 26. 18:44
 1/5 Vortrex ***** válasza:
75%

Szerintem ez sehol nincs meghatározva. Legyen legalább 90cm széles, és szerintem akkor jó, ha még kilátsz az aknából állva, szóval a mélysége a saját magasságod-15cm, a hossza meg annyi, amennyit van kedved és helyed kiásni.

Egyébként kb ilyen 1.7m mélyek szoktak lenni, de nem kell ehhez alkalmazkodni, mert nem mindenkinek kényelmes.

2021. máj. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%

Nincs szabványmérete. A témáról bővebben itt:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__11..

2021. máj. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%

Ja, a szokásos Wish árazás, szállítással együtt már több mint 5000 Ft.

Csak úgy töltheti fel a telefonodat 100%-ra, ha az akkujának is kínai módon lett meghatározva a kapacitása: csak papíron 5000, a valóságban nem lehet több 4000-nél.

Az hogy egy 5000 mAh kapacitású powerbank nem tud 100%-ra feltölteni egy 5000 mAh kapacitású akkuval rendelkező telefont, ténykérdés, és nem nyitok róla vitát. A töltési veszteségek okát pedig már írtam. Valamelyik állításod valótlan, vagy már nem 5000mAh a telefonod, vagy nem töltődik 100%-ra, és részemről itt vége. Nem gondolom hogy feladatom lenne egy valótlanságokat állító emberrel hadakoznom.

2021. máj. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%
Bocs, ezt nem ide akartam, túl sok ablak volt nyitva egyszerre :D
2021. máj. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
37%
175-180 centi mély körül vannak, hossza a garázs méretétől függ; optimális esetben 5 méter körüli, hogy az autó mindkét végén túlnyúljon, fel tudj jönni. Szélessége szintén autókhoz kötött, az átlagos keréknyom minusz 20 centi.
2021. máj. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!