Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault Thalia 1.4 benzines...

Renault Thalia 1.4 benzines kocsi menet közben, lassítást követően megállt. Gyújtás van. Forgat, de nem indul. Volt már hasonló, de ott megállás után. Akkor a biztosíték égett ki. Miért nem indul?

Figyelt kérdés

2021. máj. 28. 08:27
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

A gyújtás van nálad mit jelent? Mert autójavítás szempontjából azt hogy van szikra is. Ha szikra van, akkor benzin nincs.

Félve kérdezem meg, véletlenül nem elfogyott a benzin?

2021. máj. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Nem fogyott ki a benzin, van benne bőven. Azt hogy van e szikra nem ellenőriztem. Egyébként útközben két esetben olyan hang hallatszott mintha szetesett volna benne valami. A második a leállás előtt közvetlen.
2021. máj. 28. 09:01
 3/29 anonim ***** válasza:

Csak nem elszakadt a vezérműszíj. Bár annál nem jellemző, elég sokat kibír.

Ezeknél a felső holtpont jeladó, trafó szokott hiba lenni. De ezek nem csörömpölnek, ha beszrnak. :)

2021. máj. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Rajta van a szíj
2021. máj. 28. 09:35
 5/29 anonim ***** válasza:

"Egyébként útközben két esetben olyan hang hallatszott mintha szetesett volna benne valami. A második a leállás előtt közvetlen"

Akkor szét esett benne valami.

2021. máj. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Vezérműszíjat kívülről nem látod. Egyébként én az inerciakapcsolót akartam mondani, mert a manuális kapcsolós Renault-k esetében elég sűrűn előfordul azoknak a hibája. Normál esetben ez az autó borulása esetén kapcsolja le a befecskendezést, de időnként magától tönkre megy. És ugyanezt produkálja: gyújtás van, önindító pörög, de nem indul, mert nincs befecskendezés.
2021. máj. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
37%
Semmi komoly gond nem lehet, Thaliaknál természetes hogy út szélén hagynak
2021. máj. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Zúg a benzin szivattyú szóval nem a borulás kapcsoló. Még azt nem néztem, hogy a szíjat forgatja e. Ha nem akkor lehet az lesz, hogy elszakadt. De ennél a típusnál bármi lehet, tényleg gondol egyet és nem megy.
2021. máj. 28. 09:58
 9/29 anonim ***** válasza:
Mint mondtam, a befecskendezést kapcsolja le, nem a benzinszivattyút. Ki kell húzni a befecskendezőket és megnézni, hogy nyomnak-e valamit.
2021. máj. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Egy lehetséges ok a megannyi közül. Értelek, köszönöm.
2021. máj. 28. 10:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!