Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford Mustang 2.3 Ecoboost...

Ford Mustang 2.3 Ecoboost 2015 fenntartási költségei milyenek?

Figyelt kérdés
Nem a kopó alkatrészek, fogyasztás, stb. érdekel, de van e benne ismert hiba ami zsebbenyúlós?
2021. máj. 28. 23:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Ha automata váltó felújítás kell az zsebbe nyúlós.
2021. máj. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vészes.
2021. máj. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Csak ezekkel nem jár annyit a gazdája hogy tönkre menjen az automata váltó.
2021. máj. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Melóba járós autónak venném, de városba használnám, kevés vidékre járással , meg persze néha kocsikázni egyet vele, de alapvetően nem sok km-t tennék bele, nem ingázós autó lenne.
2021. máj. 29. 09:45
 5/12 anonim ***** válasza:

3as

A Mustang teljesn értékű mindennapi autónak is használható, főleg a 2.3. Meg sokan amikor mennek vele, akkor aztán padlógáz mindig, azt pedig "szereti" a váltó.

2021. máj. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hayen kell gondolkodni D nem neked való
2021. máj. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#6


Nehéz volt kiolvasni a rovásírásod de értem mire gondolsz, van a zsebemben pár millió mindig ahogy a mondás szól, de nem feltétlen javításra szeretném elkölteni. Tehát nem fog a szervizbe maradni ha magasabb a javítási ár.


De ahogy néztem alkatrészekben nagy az átfedés sima Ford autókkal és ár-érték arányban elég jó megjelenésű és ritka autót kap az ember, ezért nézegetem ezt.

2021. máj. 29. 10:04
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem sem neked való, de nem azért, mert annyira drága a javítás, vagy ilyesmi.

Azt írtad főként város. Én elég sokat járok városban egy 2.3-as szívóval, nagyon rossz, sajnálom szegény kocsit! Ezeknek nem az autópálya, vagy a sok kilométer árt, hanem a város. Fékeket, kuplungot sokkal gyakrabban kell majd cserélni, szerintem a fogyasztása is felmegy 10 fölé. Meg nyilván nem olyan, mint egy kisautó, amivel könnyen lehet parkolni stb. Meg egy ilyenbe sokkal drágább fékek, kuplung kell.

Ha ezt eltudod fogadni, akkor neked jó lesz ez az autó.

2021. máj. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az a 2.3as motor eléggé beteges. Engedd el.
2021. máj. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Úgy írtok, mintha nem tudom milyen milliárdosoknak való luxusautó lenne, hogy nem kell a fenntartásán gondolkozni, meg hasonlo bullshitek.
2021. máj. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!