Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit ajánlanátok első kocsinak?

Mit ajánlanátok első kocsinak?

Figyelt kérdés

Nemsomára megyek forgalmizni. Nem lesz meg elsőre, ezt érzem, nem is akarok előre kocsit venni,de szeretnék nézegetni.


Ezekben gondolkodtam:

Suzuki Swift (2000 után gyártottak)

Fiat 500

Nissan Micra


Leginkább a méretük miatt néztem őket. Plusz most is Swiften gyakorlok, így az elején jó lenne egy hasonló "kaliberű" autó.



2021. jún. 2. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A suzuki mindenkeppen jó választás. Fiattal nincs tapasztalatom. Nissannal viszont van. N16-OS almeram van 2004(1.5 98hp). Nagyon jó a fogyasztása és a megbízhatósága. Szinte csak kopó alkatrészt cseréltem benne. Ebből kiindulva jó döntésnek tűnik a micra is.
2021. jún. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
fiat500 cuki de elég kicsi. belűl szűkebb mint a swift. Ha swiften gyakaorolsz és tetszik is akkor érdemes olyat venni. Előnye h népautó és azért bárhol találsz hozzá alkatrészt olcsón. Micra szerintem ronda...
2021. jún. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Olyat vegyél, amit hosszú távon használni akarnál.
2021. jún. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
A jó öreg stift! Nem kell annál jobb elsőre
2021. jún. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
fiat kicsi szomszéduknak olyan volt, és nem volt a legjobb.
2021. júl. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!