Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Xado vitaflush motortisztítót...

Xado vitaflush motortisztítót használtatok már? Vélemények?

Figyelt kérdés

Letapadtak az olajlehúzó gyűrűk az autóban és megnövekedett az olajfogyasztás. Ennek (részleges) orvoslására próbálnám ki.

Folyékony autószerelős poént hagyjuk.



2021. jún. 3. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Minden motormosó alkalmatlan és haszontalan bármilyen problémára. Kicsit sem fog javítani a helyzeten, meg amúgy is mit nyersz vele? A motor úgyis kuka. Most még menthető, de mint tudjuk, nyílt combcsonttörést sem gyógyítunk sebtapasszal, hanem kórházba megyünk vele.
2021. jún. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor nem értem miért írnak, olyan sokan pozitívan a termékről? Mindegyik a gyártó "embere" lenne? Én ezt nem értem
2021. jún. 3. 19:37
 3/5 anonim ***** válasza:
42%

Mert olyanok írnak róla, akik nem értenek hozzá. Ez egy tipikus példája a placebó jelenségnek. Beleöntik a motorba, majd mikor leengedik, akkor csodálkoznak, hogy "hú milyen sötét, biztos azért, mert sok koszt leoldott, úgyhogy most már tisztább a motor". Ja... vagy inkább azért, mert 1) nyilván olaj is távozik az autóból, ami sötét színű, 2) a motormosók olyan kémiai anyagot tartalmaznak, ami melegítés hatására besötétedik.


Szóval úgy tűnik, mintha csinálna valamit, ezért sokan el is hiszik. De hogy autószerelőt, illetve általánosságban autó szakértőt nem fogsz találni a világon, aki szintén jókat mondana róla, az is biztos. Kivéve azokat, akiknek tényleg az a dolguk, hogy reklámozzák a cuccot.

2021. jún. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi lett a motorral hadd kérdezzem meg?
2022. márc. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én gázolajat öntöttem be több részletben kb 1 héten keresztül a gyertyáknál aztán egyből olajcsere. Kb a 400km/1l olajfogyasztása volt a kocsimnak, most sokkal kevesebb, de így is eszi. Én legközelebb a xado maxiflush termékét próbálom ki. Valaki csinált róla videót, hogy a priusán kipróbálta és szinte 0 lett az olajevés. Szóval működnek ezek a "varázs" dolgok. Nem hülyeség.
2022. dec. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!