Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó belső középső visszapilla...

Autó belső középső visszapillantója leesett, mivel lehet visszaragasztani? Szakember kell hozzá?

Figyelt kérdés
Suzuki sx4 a típusa
2021. jún. 7. 08:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%
Kétoldalú ragasztóval. Te is meg tudod csinálni.
2021. jún. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%
Inkább valami tömítőragasztót vennék, a kétoldalú lehet nem bírná a direkt napsütést
2021. jún. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Loctite-nak is van speciális tükörragasztója.
2021. jún. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
30%
3M vagy Tesa kétoldalú ragasztójával. Nézd meg, hogy a helyén áttetsző-e az üveg, ha igen, akkor keressél fekete színűt, mert a fehér kicsit bénán nézne ki.
2021. jún. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Azt hiszem van valami fekete rész ott a tükörnél a ragasztás helyén, de annyira nem néztem, hogy ez most az előző ragaszó vagy valami más..
2021. jún. 7. 08:49
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ott azért fekete, hogy védje a ragasztót az UV sugárzástól.
2021. jún. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
Tök jó hogy le lettem pontozva, pedig a kétoldalú ragasztók zöme ezt nem fogja bírni.
2021. jún. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Olvasd el a hatost is.
2021. jún. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Bármelyik autós boltba adnak hozzá ragasztót. Olyan csomagolása van mint a pillanatragasztónak, csak ez többnyire 2 komponensű! A pillanatragasztótól megreped a szélvédő!!!

pl:

[link]

2021. jún. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Erre való ragasztót kell venni, az tuti jó lesz. Én régen csináltam ilyet meg nem mondom milyen ragasztót használtam mert nem emlékszem már, de az a mai napig ott tartja és ennyi. Azért kell erre speciális erre való ragasztót használni mert a nap tűzi rendesen a szélvédőt és iszonyatosan át tud forrósodni amit a legtöbb ragasztó nem tolerál. A pillanat ragasztók, két oldalú ragasztók erre a célra teljesen alkalmatlanok csak ideig óráig működnek.
2021. jún. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!