Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi az esélye, hogy megfogn...

Mennyi az esélye, hogy megfognak a rendőrök?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy 50 ccm-es motort, meg szeretnék vele tanulni motorozni. Egy 50-es derbi-t néztem ki magamnak. Pest mellett egy nagyon kis városban élek, ahol körzeti megbízottság működik. Főleg a határban, mezőgazdasági utakon mennék az Isten háta mögött, ahol nem jár más sem. Sokat hallom, hogy jogosítvány nélkül motoroznak ilyen helyeken és a környéken is szoktam hallani, látni ilyeneket. Mennyi az esélye, hogy a körzeti megbízottak lekapcsolnak?


Ui.: Általában a város központjában járkálnak és nagyon sok hely van, ahol lehetne nyugodtan gyakorolni, tanulni.

Jogosítványom majd mindenféleképpen lesz, de szeretnék előtte megtanulni és hát azt az udvarban nem lehet.


Mielőtt még felkeltem a hatóság érdeklődését, csak érdeklődök és nincs is pénzem motorra :'D



2021. jún. 7. 18:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
50-50%. Vagy megfognak, vagy nem.
2021. jún. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Boss01 válasza:
43%
Egy próbát megér nem igen szolták őket ellenőrizni ha meg észre veszed hogy jönnek mögöted gyorsan leszálsz pl.: tolod vagy eljátszod mintha defekted lenne
2021. jún. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Vagy megfognak, vagy nem, de pl egy kis településen sokkal feltűnőbb, ha valaki földes utakon motorozgat... elég ha valaki, aki ismer, és tudja, hogy nincs jogsid, ráadásul nem kedvel valamiért...
2021. jún. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek a választ. Igazából maga a település helyrajzilag nem annyira kicsi, csak beépítetlen, ezért is gondolom, hogy van elég hely."Rosszakaróim" nincsenek, sőtt, még csak ismerőseim se nagyon
2021. jún. 7. 19:33
 5/18 anonim ***** válasza:
19%

Ezt már kb. harmadszor kérdezed meg!


Nem lehet motorozni a mezőgazdasági területeken sem, mert nem elzárt terület! Kb. 10x leírták neked, de nem akarod elfogadni.

2021. jún. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
38%

Vagy megfognak, mert észrevesznek, vagy nem.

De, az megvan, hogy mostmár bűncselekménynek minősül?

Igen, jól olvastad.

Már nem szabálysértés a jogosítvány nélküli vezetés.

És valszeg a vezetéstől is eltiltanak egy pár évre, az alatt az idő alatt, pedig semmilyen kategóriára nem szerezhetsz jogosítványt.

Szerintem tuti biznisz a gyakorlás. Hajrá!

Ja, egyébként azt megtanítják a suliban is.

2021. jún. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Földes úton motorozgató meg rengeteg van a környéken, hiszen alkalmas rá a terület. Nem én lennék az egyetlen.
2021. jún. 7. 19:35
 8/18 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm mindenkinek a visszajelzést, elvetettem az ötletet. Talán mindenkinek biztonságosabb lesz így :D
2021. jún. 7. 19:36
 9/18 A kérdező kommentje:
Kedves 5.-nek szól, hogy ez az első feltett kérdésem szerintem idén és most kezdtem csak belemászni a témába.
2021. jún. 7. 19:37
 10/18 anonim ***** válasza:
19%

#7: bakker, és ha Kolompár Ronaldínyó lop a boltban, akkor már neked is lehet...????


Vagy hogy gondolod??? Más törvényszegése mindenki számára felhatalmazást ad....???

Amúgy honnan tudod, hogy a földes úton motorozgatóknak egynek sincs jogsija...????


Ne csinálj hülyeséget, mert eltiltanak már jogsiszerzés ELŐTT!

2021. jún. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!