Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Öregedhet-e elöregedhet-e...

Öregedhet-e elöregedhet-e idővel egy fék ferador úgy,hogy jelentősen veszít a hatásfokából? Trabant dobfékről van szó. 80.as körüli évjárat.

Figyelt kérdés
2021. jún. 8. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáltam keresni ezirányú tapasztalatokat, de nem találtam, a netet bújva. Ferodo, vagy ferodol pár év alatt biztosan nem veszít a "hatásfokából", ez személyes tapasztalat. Mikori a Trabanton lévő fékpofa?
2021. jún. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fékbetéttől, ha ránézésre jó, attól nem félnék, de a fék"olaj" az tönkrement, hatástalan lesz..
2021. jún. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a 34 éves 6 ezer km-t futott motoromonmég a gyári fékek vannak és faszán fognak... A gumi is annyi idős, de az más kérdés, úgysem használom😅
2021. jún. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez egy ezer éves kapálógép kulló....
2021. jún. 8. 21:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt csak példaképpen írtam, láttam már pár éves fékpofát is szétmenni állásában, meg 34 évesen is patika állapotút.
2021. jún. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!