Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alapos fényszóró polírozás?

Alapos fényszóró polírozás?

Figyelt kérdés

Olyan helyet keresek Budapesten ahol jó minőségben újjítanak fel fényszórókat. Tapasztalatok?

(A harmadik kerületben lakom, ha itt vagy ehhez közel lenne az már csak hab lenne a tortán.)



2021. jún. 9. 06:49
 1/5 Wadmalac ***** válasza:

Ha van egy fúrógéped, a bolti polírszettel kb. egy óra munka házilag.

"A harmadik kerületben lakom"

Hát ha a ház előtti parkolóban kéne, a másodikról lehúzott hosszabbítóval, akkor nem nyert.

2021. jún. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 crudy ***** válasza:

Aksis furo meg megoldas lehet.


Gyakorlatilag barhova viheted, nem nagy tudomany, inkabb a hasznalt anyag. En is szoktam polirizni fenyszorokat, igen szep eredmenyt tudok elerni amit csak a lakk tud elrontani, de ha jo akkor a vegeredmeny is szep.


Googlezz ra.

2021. jún. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igen gondoltam rá én is, de mivel a lakk majd négyezer forintba kerül (én ennyiert láttam) és van ahol 7 ezerért csinálják kompletten így elgondolkodtam, hogy biztos nem hagyom-e másra inkább. Amúgy ha valaki tükörsimára csinálja 10et is adok érte. (Szerencsére kertesben vagyok, így nem gond magamnak csinálni.)
2021. jún. 13. 09:53
 4/5 crudy ***** válasza:
En magam is megcsinalom tukorre, mar amennyire az atlatszo plexi tukor lesz. A lakkozas a kritikus mert tenyleg a draga lakk kell hozza, lehetoleg ket komponensu.
2021. jún. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Wadmalac ***** válasza:
Én a lakk helyett inkább fólia-párti vagyok. Lehet, hogy rövidebb ideig marad karcmentes, de alatta nem sérül és nem nagy úgy cserélni, ha már odavan.
2021. jún. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!