Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudnátok segíteni AM kategóriá...

Tudnátok segíteni AM kategóriával kapcsolatban? Többi lent!

Figyelt kérdés
Szóval az a lényeg, hogy nem rég voltam rutin vizsgán AM kategórián és nem volt biztosításom a váltós motoromra, így csak robogóval tudtam vizsgázni. Na, de én mindenképp váltóssal akarok forgalmi vizsgát tenni. Valaki tudja ilyenkor mi van? Újra le kell tennem a rutin vizsgát?

2021. jún. 18. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
AM kategóriánál nincs ilyen hogy váltós vagy automata jogsi. Elvileg létezik (vagy létezett) ilyen, gyakorlatban nincs. 2015-ben csináltam Am jogsit csak robogóval, nem került be semmi a jogsimba ami ezt jelezné.
2021. jún. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

2# de van ilyen nálam is ez volt. Ha robogóval vizsgázik akkor csak azzal mehet. Én is jártam így.

Kérdező szerintem újra kell majd csinálnod ha váltossal szeretnéd..Ha megcsinálod robogóval akkor sajnos nem mehetsz váltossal.Biztositás egy nap alatt megvan simán.

2021. jún. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2-es több rendőrt is megkérdeztünk és azt mondták, hogy őket nem érdekli mivel megyek csak legyen jogsi. Gondolj bele sok rendőr már annak örül, ha jogsid van.
2021. júl. 20. 12:45
 4/4 anonim ***** válasza:
És ha olyat fogsz ki akit érdekel?:D Akkor már ott a baj..Hidd el vannak olyan rendőrök akik minden apró részletet átnéz,beleköt..Volt már velem ez. Inkább csináld újra váltossal.Vagy kérdezd meg mi ilyenkor a teendő..Mert inkább most csináld újra minthogy majd kifogj egy olyan rendőrt aki miatt majd eltiltanak a vezetéstol egy időre vagy megbüntetnek..
2021. júl. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!