Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Csak én kapok dührohamot az...

Csak én kapok dührohamot az autópályan előző kamionosoktól?

Figyelt kérdés
Naponta közlekedek az m1-en és kezdenek tönkremenni az idegeim. Bőven van 110-el előzgető traileres is, de a kamionos előzések borzasztóak. Sokszor kivágnak az ember elé, nem győz fékezgetni,aki 140-el,vagy normális tempóban halad. Pénteken 3 csinálta egymás után, ott idegösszeroppanást kaptam. Szerencsére láttam már, hogy csinált a rendőrség drónos akciókat. Lehetne belőlük több, vagy gyakrabban ellenőrizhetnék ezt, minél több birságot ki kell szabni.
2021. jún. 19. 17:22
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
35%
Minden értelmes embert bosszantanak, de azért ezen ne idegesítsd magad ennyire. Időben indulj el és akkor nem késel el így se, ha egy ideig 100-zal kell menj.
2021. jún. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
60%

Aki "dührohamot" kap vezetés közben, atttól el kellene venni a jogosítvány!

Bosszantani mindenkit bosszantanak az elözös kamionok, de egy normális ember nem kap dührohamot!

2021. jún. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:

Szerintem épeszű ember idegösszeroppanást kap, amikor naponta több száz km-t közlekedik oda-vissza és napi 10 ilyen idióta román,bolgár, meg jó sok magyar van.

Jobban oda tehetné magát a rendőrség.

2021. jún. 19. 17:37
 4/47 anonim ***** válasza:
42%
Engem inkább az ilyen dührohamos elmeroggyantak bosszantanak. Ezek gyilkolják le az embert, mert nem hajlandóak 10 perccel hamarabb indulni. Ha valaki nem bírja a közlekedés által gerjesztett nyomást, akkor menni kell tömegközlekedéssel.
2021. jún. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:

Bolond vagy. Nem az idő számít..

140-ről 90-re fékezni naponta nagyon sokszor elég bosszantó.

Bár szerintem te 110-el autókázól,mások szeretnek haladni.

Egyébként meg előzési tilalom van a kamionoknak, tudtad?

2021. jún. 19. 17:47
 6/47 anonim ***** válasza:
36%

#5


Hagyjuk ezt bolondka. Ha idegesít az, hogy mások is vannak a forgalomban, akik ne adj isten szabályokat szegnek meg, akkor nincs helyed az utakon. Abban meg nyugodt lehetsz, hogy közel annyit nem vezettél életed során, mint én. Úgyhogy hagyd meg a butaságaidat másnak. A dührohamos hiszti Krisztiknek nincs helye az utakon. Menjetek vonattal, az a nektek való.

2021. jún. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:

Kamion nem előz. Aki így tesz, az dögöljen meg.

Nem mindenki ér rá tötyögni,erről ennyit.

2021. jún. 19. 17:54
 8/47 anonim ***** válasza:
22%

#7


A magadfajta dührohamos hisztisek is megdögölhetnének már az útról, mert nekem meg belőletek van elegem. És de, ha kimész a forgalomba, akkor ráérsz, ha nem bírod agyilag, akkor tömegközlekedés. Énis van, hogy később érek oda, ahova a többi közlekedő miatt, de ez van. Bár, a magadfajta sötét szaroknak ezt hiába magyarázza az ember.

2021. jún. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:

Nem érted? Aki már előzésben van és utolérem,azt megvárom...ha személyautó,vagy kisteher,mehet tőlem akár mennyivel.

De a kamion nem előz. Velük szemben zéró tolerancia van. A rendőrök is jobban ráfeküdhetnének erre. Ezt így érted?

2021. jún. 19. 18:03
 10/47 anonim ***** válasza:
34%

#9


Te nem érted te retardált. Az előz, aki elkezd előzni te szerencsétlen. Az, hogy szabálytalan vagy sem, az nem a te dolgod. Ha megbírságolják, majd így járt. De te vagy elviseled, vagy ha nem bírod, akkor menjél vonattal te szerencsecsomag.

2021. jún. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!