Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy tud az 1999-es Aprilia...

Hogy tud az 1999-es Aprilia sr 50 Rossi Edition-os robogóm fojtással 60-70 km/h-ra?

Figyelt kérdés
Előző kettő tulaja és még ha jól tudom a szerelő is azt mondta nekik, hogy minden eredeti rajta és nem is lett hozzá nyúlva. Ha jól tudom ezek max 45 km/h-ra képesek fojtással vagy nem? 93-94 kg vagyok és 185 cm magas.
2021. jún. 21. 18:43
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy mikor elindulok vele, akkor elég lassan indul kb. 2-3 mp-ig utána meg felgyorsul egész gyorsan 50-60-ra is pár mp alatt.
2021. jún. 21. 18:44
 2/3 anonim ***** válasza:

22 éve, kintről behozott.

Csak Magyarországon van ennyire lehatárolva. Ha most vennél egy újat, itthon, nem tudna többet a gyári (akár mechanikus, akár elektronikus, akár hidrodinamikus) fojtással.

Az már egy másik kérdés, hogy ezeket utólag meg lehet szüntetni, de az országba csak ilyen feltételekkel jöhet be eladásra.

2021. jún. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. jún. 22. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!