Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2003-as Suzuki Swift Sedanon...

2003-as Suzuki Swift Sedanon a jobb első és a bal hátsó emelési pontok körüli részeket egy Budapest/Pest megyei karosszériás mennyiért csinálná meg?

Figyelt kérdés

Jobb eleje:


[link]

[link]


Bal hátulja:


[link]

[link]

[link]


A bal eleje és a jobb hátulja az még egész elfogadható, de ezzel a kettővel lassan már illene kezdeni valamit. Illetve hát már egy ideje akarok, de hallottam rémhíreket a karosszériázással kapcsolatban, miszerint 300 ezerért csinálják, és sokan nem vállalják állítólag. (Bár ha sokan kilakatoltatják a régi Swiftjeiket, akkor ezek szerint csak vállalja valaki. 🙂)


Tudom, hogy anyagilag nem éri meg megcsináltatni egy Suzukinak sem az alját, én viszont szeretném az enyémet, csak kérdés, hogy mivel számoljak.


Amúgy a jobb elején lévő lyukkal kapcsolatban már tavaly nyáron az akkori olajcserénél szóbahoztam ezt a szerelőnek, akihez vinni szoktam és mondta, hogy megadja egy karosszériás ismerőse számát, aki ezt vállalja (mert hogy ők csak balesetesekkel foglalkoznak). Azóta is keresi a telefonszámot...🙄



2021. jún. 21. 22:25
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Eldöntöttem, hogy legalább a bal hátsó részt megcsináltatom. Mindössze az a rész csak nem lesz többe 150 ezertől. Ha az megvan, nekem már megérte, mert amúgy az autó teljesen normális állapotban van. Oké, hosszú állás utáni hidegindításkor füst (szelepszárszimering kopott), világító check engine, de ezek alapdolgok lassan. 🙂 Még a klíma és a jobb hátsó kp. zár nem működik, de azokra szarok. Igazából égbekiáltó hibája nincs, csak ez a szaros bal hátulja... 2003-as, 4 el. ablakos, kp. záras, 16 szelepes 84 lovas Sedan GLX, szép kék színben. Semmi kedvem bontóba küldeni egy "kis" korróziócska miatt. 🙂 Ha esetleg meg is válnék tőle, az már a legeslegeslegeslegvégső megoldás lesz és a milliomodik rábeszélés után fog megtörténni...


Amúgy napi szinten járok vele, ezek a rohadások pedig már évek óta megvannak. Autópályatempót is simán bírja, és nem recseg, nem ropog semmi.

2021. jún. 22. 19:46
 12/22 A kérdező kommentje:

[link]

[link]


Imádom-szeretem. 🙂 Megválni tőle szinte fizikai és lelki képtelenség.

2021. jún. 22. 19:57
 13/22 anonim ***** válasza:

aza baj a régi swiftekkel hogy ránézésre minden fasza, csak az aljuk porlad


Az enyémnek is az alja volt gyakorlatilag életveszélyes állapotban


lehetett volna még toldozgatni, de nem láttam értelmét igy elengedtema kezét


50 ezerért beszámolták egy másik autó árába


Gondolom aztán a kereskedő küldte is a bontóba szegényt

Ez van, minden autó a bontóban végzi

2021. jún. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
2021. jún. 22. 20:02
 15/22 A kérdező kommentje:
Mondjuk az tény, hogy előbb-utóbb minden kocsi ott végzi.
2021. jún. 22. 20:03
 16/22 A kérdező kommentje:
Egy patika állapotú OT Ladának is előbb-utóbb az lesz a sorsa, akármennyire is babusgatják.
2021. jún. 22. 20:04
 17/22 A kérdező kommentje:
Mindenesetre a Suzukinál erre nagyon nem figyeltek. Oké, persze, nyilván meg lehet előzni az ilyet is bizonyos időközönkénti alvázvédelemmel, de férfiasan bevallom, hogy az első években erre nem nagyon figyeltem. (Augusztus végén lesz 5 éve, hogy az enyém.)
2021. jún. 22. 20:10
 18/22 anonim ***** válasza:
az én swiftem sima GL, szeretnék 1 légzsákosat vezetni, vezethetem a tiéd?
2021. jún. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Jah, igen, 2 légzsák is van az enyémben. De őszinte leszek: az összes "extrát" (ezek egy mai autóban már alapdolgok) beáldoznám azért, hogy az alja tökéletes legyen.
2021. jún. 22. 23:30
 20/22 A kérdező kommentje:
A tiéd is Sedan vagy sima ferdehátú? Én amúgy ha váltanék, csakis Sedanra.
2021. jún. 22. 23:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!