Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A gyári immobilisert kitudja...

A gyári immobilisert kitudja iktatni egy olyan villamossági szakember, akinek van gyári programja az autóhoz? Voltam olyan bal…z, hogy lehet elhagytam a kulcsot. Pótkulcs van, de azon nincs immo csippantó pöcök…

Figyelt kérdés
2021. jún. 24. 04:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg szakszervizben próbálkozhatsz.

Az is lehet, hogy tudnak neked kulcsot szerezni.

2021. jún. 24. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A szerviz tud csinálni hozzá kulcsot a megfelelő papirokkal.
2021. jún. 24. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 krwkco ***** válasza:
A Ford-ok esetében tudom, hogy a szakszerviz ki tudja törölni az autó memóriájából az összes csip kódját. Attól kezdve a gyári immo nem vizsgálja, hogy van-e csip a kulcsban.
2021. jún. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azért sokat segítene, ha leírnád, hogy milyen autó, és milyen évjárat.


"Pótkulcs van, de azon nincs immo csippantó pöcök"

Ezt fejtsd már ki bővebben légyszives, mert nem értem. Nagyon sok éve a gyári immo chipje benne van a kulcsfejben, nincs ott semmiféle pöcök. Ugyanígy nagyon sok éve a pótkulcsban is van immo chip, nincs olyan, hogy az autót ugyan nyitja, meg elfordul a gyújtáskapcsolóban, de nem indul vele az autó.

2021. jún. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 krwkco ***** válasza:

"Pótkulcs van, de azon nincs immo csippantó pöcök"

Megint Ford. Kapható olyan nyerskulcs, amivel (megfelelően reszelve) ki lehet nyitni az autót, de nem indítja a motort, mert nincs benne csip. Szervízkulcsnak hívják. Hogy mi értelme van azon kívül, hogy a gyereket le lehet küldeni az autóhoz, hogy hozzon fel belőle ezt-azt, de ne menjen vele világgá, azt nem tudom.

2021. jún. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5.

Nekem is olyan a pótkulcs, az csak mint kulcs működik és megy a motor is vele.

Tehát nincs benne távirányitó.

2021. jún. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 krwkco ***** válasza:

#6

Egy kulcsban három dolog lehet

- a szára, ami mechanikusan nyitja a zárat

- az immobilizer csip (transzponder)

- a távirányító.

Az utóbbi kettő nem ugyanaz. A kérdezőnek olyan kulcsa van, aminek csak kulcsszára van, semmi más. Neked nagy valószínűséggel olyan van, amiből csak a távirányító hiányzik.

2021. jún. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A Phillips indításgátlók között van sok olyan, ami bilétával működik. Pl Lada 2110. Nincs a kulcsba epítve a transzponder, mégis gyári a cucc.
2021. jún. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!