Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson megszakítója szikrázik,...

Simson megszakítója szikrázik, na de miért így?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ismét egy idegölő téma...


Kék szikrás gondom akadt.. gondoltam csökkentek 5 századot a hézagon hátha segít. Nem. Így alig lehet beindítani és menet közben is érezhető teljesítménycsökkenést tapasztalok. Most gondoltam egyet megnézem mi van alul.


A kondi ki van vezetve arra jelenleg nem nagyon gyanakodnék mert nem húz vissza a motor és nem fehér a szikra.


A megszakítót széthúztam és tapasztaltam egy kisebb beégést, nem tudom, hogy ez természetes-e ezért inkább beindítottam, hogy megnézzem.


Nem is tapasztalom hogy szikrázik alapjáraton meg kisebb fordulaton sem, de mikor megrántom neki akkor lök egy kettő nagyobbat minden alkalommal. Úgy tudom csak egy minimális szikrának szabadna lennie. Lehet vele valamit kezdeni vagy nem ezért van a kék szikra?



2021. jún. 24. 12:11
 1/3 A kérdező kommentje:
Most vettem észre elején rontottam. Így is alig lehet beindítani, mert előtte még így sem lehetett.
2021. jún. 24. 12:14
 2/3 anonim ***** válasza:
Pedig gyanakodj a kondira.
2021. jún. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szuper, most vettem bele 1000km-rel ezelőtt... valami jobb minőségű, vagy "erősebb" kondit tudtok ajánlani? Így is több mint 3 ezer forintomba kerül a páros cseréje mostani árakkal...
2021. jún. 24. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!