Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2000 körül gyártott Opelek...

2000 körül gyártott Opelek esetében a Z 266-os és a Z 298-as színkódú fekete szín között mekkora (szabad szemmel is látható) árnyalati, színmélységi különbség van?

Figyelt kérdés

Túrom a netet egy kézzelfogható színkód táblázatért de nem tálálok semmi infót. Egyébként egy Z 298-as színű karosszérián lenne egy lökhárító csere, de adott kialakításban csak Z 266-ost találtam.


Esetleg valakinek van valami összehasonlítható "színmintája,,?


előre is köszönöm.



2021. jún. 25. 16:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem kérdezz rá egy festékboltban.

Ha nagyon eltér, 5000 körül betöltenek színazonos festéket flakonba, aztán azzal lefújod.

2021. jún. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Olyan festékboltban, ahol autó fényezéshez árulnak festéket, kell lennie szinkód mintának, nekem az eladó kijött a kocsihoz és odanézte hozzá (1999 G Astra), mert adott számú színkódon belül is volt két árnyalat. Szerintem bemész, megkéred mutassák meg a két színkódot. Amúgy a természetes fakulás, meg hogy mennyit állt napon a donor + a Te autód stb miatt szerintem úgyis látható lesz a színbeli eltérés, még ha teljesen azonos színkódút veszel akkor is....
2021. jún. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!