Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az E-titan programbol mit...

Az E-titan programbol mit kell megtanulni?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy az anyagokat szó szerint és mindent tanulni kell, vagy elég ha összeségében értem és csak a lényegesebb dolgokat tanulom meg?

2021. jún. 28. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindent tanulj meg. Ez nem csak egy töri anyag, amit betanulsz és soha az életben nem lesz rá szükséged. Itt minden részlet kellhet valamikor.
2021. jún. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem szó szerint kell bemagolni a tananyagot, hanem megérteni, és alkalmazni tudni azokat a szabályokat, amelyekre egy adott forgalmi helyzetben éppen szükség van.

Az e-titan a vezetés gyakorlásara készít fel, amikor már nem lesz egy perces gondolkodási idő, nem a-b-c közül kell kitotózni mi a helyes, hanem a megtanult szabályokat alkalmazva helyesen cselekedni.

2021. jún. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Értelmezni kell tudni, és emlékezni rá.. modulok végén azért vannak a teszt kérdések
2021. jún. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
64%
Dehogy kell szó szerint. Lényegét kell megérteni. De ha nem tudod úgysem enged tovább. Teli van tesztekkel a program. Nekem tetszett.
2021. jún. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
be kell magolni mind a 3500 kérdésre a választ de vannak ismétlődők, pl egyirányú utcából balra kanyarodás előtt balra kihúzodni az minden modulzáró végén ott van meg a rendes vizsgán is ott lesz nagyon eröltetik nem is értem minek én mindig középről fordulok be (persze a forgalmi vizsga utántól csak)
2021. jún. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenki válaszát, azt esetleg meg tudja mondani, hogy pontosan hány modulból áll?
2021. jún. 30. 15:11
 7/7 anonim ***** válasza:
26%
mittomén 12-re emlékszem aztán jön majd a nagy vizsga meg 3 témakörös 3 pontosokkal
2021. jún. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!