Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2.0 pdtdi bkd motorkodu audi...

2.0 pdtdi bkd motorkodu audi a3 (2005 os) inditaskor nem indul es öldruck ( olajnyomas) hibakodot jelez, mi lehet a problema?

Figyelt kérdés
nem indul be -3 napig allt a kocsi, -egy ideje elegge feheret fustolt, a vizet, olajat fogyasztani kezdte, vagy elfolyik. co2 indikatorral vizsgalat szerint nem hengerfejes es nem is kapucsinos a motorbeonto sapka. teljesitmenyeben nem vettem eszre romlast , 300 k km van benne, nemreg 2 pd elem cserelve; csippelve egr kiirva;nemreg vettem.. elso lokharito alatti muanyagon mindig volt friss olaj. 600 km t problemamentesen vezettem le stb. szerelok nem talaltak semmit ahol folyhatna az olaj vagy a viz. olajszint rendben van jelenleg

2021. jún. 29. 11:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy átvertek azzal téged mert 500 ezer is van abban.

" a vizet, olajat fogyasztani kezdte "

" . szerelok nem talaltak semmit ahol folyhatna az olaj vagy a viz. olajszint rendben van jelenleg "

Na most akkor mi az igaz , mert homlok egyenest mást írsz le.

2021. jún. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
olajszint ugy van rendben h utanatoltok mindig abbol amilyen van benne :) ilyen 2500 km alatt eszi le a min szintre kb, nemhiszem h atvertek- mikor megvettem akkor meg nem fustolt semmennyire.. en sose huzatom hidegen, vigyazok ra..
2021. jún. 29. 13:08
 3/8 anonim ***** válasza:
16 szelepes 2.0 pd szeret hengerfejesedni
2021. jún. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
tegyuk fel h nem az mert arra utalo jelek azon kivul h fogy az olaj es a viz es fustol feheret nincs :D de ha az lenne akkor is kene indulnia.. inditas utan eogton kiirja az olajnyomas hibat ( de be sem insul csak miztan abbahagyta a tekerest)
2021. jún. 29. 13:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Látatlanban megmondom, abban a motorban legalább 600 ezer km van. És nem kényelmes 120-as tempóval... Ez a magyar valóság.
2021. jún. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
xdddd a sztereotipiakkal kimiljetek.. am sikerult beinditani csak ugy recseg meg raszkodik a motor azt hittem kiugrik a kasznibol es ugy fustol alapjaraton mknt a kemeny feheret. ennek tudataban mi a problema? elotte sose csinalt ilyet
2021. jún. 30. 02:28
 7/8 anonim ***** válasza:

Nincs olajnyomás, okádja a füstöt, de azért járasd...

Szerintem még indítózz rá párat, aztán megoldódik. Nem kell agyalni mi a baja, mehet bele a komplett bontott motor.

2021. jún. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
mondjuk ez jogos. hengerfejreped akkor nem valoszinu h az miatt okadja a fustot? ( vagyis a vizet) mert eltunt utana az olajnyomas hibakod miutan sikerult beinditani
2021. jún. 30. 12:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!