Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Pollenszűrő csere sorendje?

Pollenszűrő csere sorendje?

Figyelt kérdés

Ki kell cserélnem a pollenszűrőt.

klímatisztító bomba használata ellőt ki vegyem a szürőt. vagy uj szűrővel használjam a bombát ?



#klíma #kocsi #klímatisztító bomba
2021. jún. 30. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Szűrő nélkül inkább.

És az ilyen bombáknál talán jobb lenne egy ózongenerátorozás.

2021. jún. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szedjed ki a szűrőt, fújjad be a helyét habbal (olvasd el hogyan kell használni, de máshova ne fújjál). Utána jöhet a bomba, majd ha az is kész, mehet be az új szűrő. Vigyázz, hogy jó irányba tedd be
2021. jún. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is nagyjából így szoktam, ahogy a 2-es.

Régi pollenszűrő ki. A helyét kitakarítom, kiporszívózom. Az én autómban a pollenszűrő közvetlenül a klíma elpárologtatója előtt van. Így az elpárologtatót be tudom fújni habbal. Máshova én sem fújok, szellőzőnyalásokba, meg ilyen helyekre nem. Megvárom míg a hab nagyjából kicsepeg a kondenzvíz elvezetőn. Utána szűrő nélkül a fedelet visszacsukom. Jön a bomba, a rajta lévő használati útmutató szerint. Ha kész, megy be az új aktívszenes pollenszűrő és kész. Legközelebb egy év múlva ismételem.

Bombából ezt a fajtát használom: [link] Nem a legolcsóbb, de jó. Sosem fújt még büdöset a klímám.

2021. jún. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!