Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mèg mindig az E36 a hülyegyere...

Mèg mindig az E36 a hülyegyerek BMW?

Figyelt kérdés
Vagy már az E46?

2021. júl. 6. 08:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
mindkettő
2021. júl. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Ja, mindkettő. És abból is lehetőleg az alulmotorizált 316i, 318i. :)
2021. júl. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyre kevésbé, de igen, továbbra is.


Az E36 most van ott, hogy a lerúgottabb darabok már lassan nem bírják tovább, úgyhogy elkezdtek kikopni a hülyegyerekek alól.

Akik megbecsülik és költenek rá, azok alatt megmaradnak. És így megy is felfele az áruk, már most is észrevehetően.

2021. júl. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mert lassan gondolkozok egy 318 coupe vásárlásán és nem tudom érdemes e vagy várjak még
2021. júl. 6. 09:24
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

@4:

Mivel mint írtam, mennek felfelé az árak, nem érdemes várni.

Most még találhatsz ~1-1,5m között kis szerencsével egyben lévő példányt 18i-ből, de akár 18is, vagy a már sorhatos 20i-ből is.


Amire nagyon figyelj:

- A küszöbök ezeken nagyon alattomosan rohadnak, mert amíg nem hatalmas a baj, nem látod kívülről.

Vedd le a küszöbtakarókat, mindenképp nézz be alá is. Próbálj olyat találni, amin egyáltalán nem rohad a küszöb, mert nem kapni már utángyártottat a coupe/kabrióhoz, touring küszöböt szoktak ráhajtogatni, de azért az már nem olyan.

- Olajfogyasztás, főleg ha a sorhatosok közül válogatnál. Szelepszár szimering gyakran cserés ezeknél, és az nem egy olcsó mutatvány (lehet nyomással bohóckodni, de a rendes csere hengerfej levétellel jár).

- Tornyokat jól nézd meg, ne csak felülről. Az is szeret rohadni.

- Kormánymű a legtöbb E36-nak gyenge pontja, eresztik az olajat (ATF-et használ szervófolyadéknak). Érdemes álló helyben jól megtekergetni, aztán alánézni, van-e olajcsöpp, illetve nézd meg a folyadékszintet.


Sok sikert, amúgy szerintem baromi jó autók tudnak lenni, ha jól vannak tartva. Nekem kabrióm volt, mai napig bánom hogy eladtam.

2021. júl. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
5%
Ha engem kérdezel minden BMW hülyegyerek autó :)
2021. júl. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
17%
Akit tud venni újat az szerintem nem az, da a többi az mind az.
2021. júl. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

“ Mert lassan gondolkozok egy 318 coupe vásárlásán és nem tudom érdemes e vagy várjak még”


Mire akarsz várni?

2021. júl. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 D. Brasco ***** válasza:
46%

"Mert lassan gondolkozok egy 318 coupe vásárlásán és nem tudom érdemes e vagy várjak még"


Gondolkodjál már valami máson inkább....a tegnap kiírt hasonlo E36-os kerdesed után neked amugy autó nem való........

2021. júl. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyre inkább megy át megbecsült veteránba, de sokan azért még lenézik.
2021. júl. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!