Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gázgyorsító ladára??? Többi lent

Gázgyorsító ladára??? Többi lent

Figyelt kérdés
Ladára szeretném hogy hangosabb legyen. Nem tudom mennyit befolyásolna rajta. Eddig egy spor dobot vettem rá és a katalizátor van levéve. És a kérdésem az hogy hogy járnék jobban: ha a középdob helyére egy egyenes csövet raknák be vagy egy gázgyorsítót és az mennyit befolyásolna a hangon??? Az autót offroadozni használom szóval nem kell műszaki meg semmi papír. Jövőre valószínűleg ki lesz építve autócrossra.

2021. júl. 10. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
A gázgyorsító túl sokat nem ér. Legjobb ha a kipufogó rendszert építed át. Katalizátor már le van véve állításod szerint, de én javaslom hogy vedd le az összes dobot és amennyire kivitelezhető nyíl egyenes cső legyen bent, célszerűbb nagyobb átmérőjűt tenni ha az a cél hogy legyen olyan hangja amitől még nem süketülsz meg de élvezhetőbb legyen az a hatás amit akarsz. A gázgyorsító az sport kipufogó rendszerre jó inkább de ahhoz kimondottan olyan rendszer kell. Az ha otthon egy vastagabb csövet dobsz rá vagy a meglévőt variálod át úgy hogy a dobokat kiiktatod azzal sokat nem fogsz elérni, hangja lesz de teljesítményben nem fogsz túl sok különbséget tapasztalni. A légszűrő is akkor ér valamit ha a kipufogó rendszer is olyan hogy sportosabb lesz tőle.
2021. júl. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes választ! Még annyi hogy ott nem is szeretnék teljesítmény változást csak rohadt hangos legyen😁
2021. júl. 10. 15:05
 3/4 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy azt hallottam hogy nyílt rendszerrel sokkal többet fogyaszt. Ez igaz?
2021. júl. 10. 22:27
 4/4 Zsotyesz2 ***** válasza:
Teljesen nyitot rendszert nem érdemes csinálni szerintem. Nagyon hangos lesz és egy idö után mikor mész valahova idegesitö lesz. Érdemesebb egy 60 as rendszert venni rá és a végére valami paragi dobot rakni. Ugy már szép dörmögös hangja van és nem recseg mint mikor csak egy csö.
2021. júl. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!