Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első gyakorlati óra után...

Első gyakorlati óra után vélemények?

Figyelt kérdés

Nem vezettem még, pályán mentünk körbe, elindulást, megállást gyakoroltuk, üres-1 oda-vissza váltást. Voltak hibák (pl véletlen ráléptem a gázra :D), de érzésem szerint nem volt olyan rossz elsőre. Az oktató szerint, ha így haladunk a 3. órán már kimehetünk.

A váltással semmi gondom nem akadt, de van 2 dolog ami nagyon nem ment.

Nem igazán tudom belőni, hogy hol is van az autó, mennyi hely van még a padkáig, előttem a vonalig stb. A másik pedig a pedálok, a kuplung még rendben van, de a gáz-fék problémás. Keresgélnem kell a lábammal és bizonytalan vagyok, hogy a helyes pedált találtam meg vagy sem.


Mit gondoltok így elsőre ez mennyire volt jó vagy rossz?

Tanácsot, tippet szívesen fogadok. Köszönöm



2021. júl. 10. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"Nem igazán tudom belőni, hogy hol is van az autó, mennyi hely van még a padkáig, előttem a vonalig "

Ez meg sok jogsis embernek sem megy, tobb ev utan!


No para!

2021. júl. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
20 éve van jogosítványom. Ha nem a saját autómat vezetem, akkor neccesebb helyekre nem merek parkolni, mert nem érzem az autó méreteit.
2021. júl. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Első 10 óra szerintem mindenkinek szarul megy mivel még nem tud az ember vezetni :D
2021. júl. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Volt olyan F1 pilóta aki bukott a forgalmin, szóval ne paràzz rà. Nekem egy egész ÉV kellett jogsiszerzés utàn hogy magabiztosnak érezzem a parkolàsom, söt magàt a vezetést, pedig mindig is imàdtam az autókat/ gokartozni pl.
2021. júl. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Hogy őszinte legyek... én most vezettem le a 2. alkalmam. Már az első alkalommal úgy kezelt az oktatí, mintha a dolgok felét már tudnám. Kiakadt hogy 1esből véletlen 4esbe váltottam. Kiakadt hogy nem tudtam finoman fékezni. Ez az első alkalmon történt. Második alkalmon kiakadt hogy nem tudtam dombnak felfele elindulni és hogy lefulladtan. Illetve hogy mindig jobbra húzom picit a kormányt.

63 éves. Szerintem rendelkezik elegendő tapasztalattal és nem értem hogy miért bánik így velem. Már most azt rebesgeti hogy nekem "igen drága lesz a jogosítványszerzés".... a legviccesebb az, hogyha hibázok és bocsánatot kérek az is bajára van.

Remélem neked nem ilyen az oktatód.

Sok sikert kívánok neked és ne félj. 🤗

2021. júl. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

5-ös vagyok. Egyébként szerintem semmi probléma nem volt azzal ahogy vezethettél. Elsőnek ültél volán előtt. Jó ez a teljesítmény. Próbálj majd sokszor körbenézni hogy lásd az autó oldalát.

Az én oktatóm még azt se mondja hogy mit csináljak, rébuszokban beszél. És ha nem értem mit mond, sz.r vagyok.

Barátomat második alkalommal forgalomba vitte. Ami szerintem nagy felelőtlenség. Én valószínű hogy 3. alkalommal megyek forgalomba, ami szerintem szintén nem jó. Első 5 alkalom ha rutinpályán történik, az nagyon nem ártana senkinek szerintem.

2021. júl. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm
2021. aug. 12. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!