Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Behajtottam egy egyirányú...

Behajtottam egy egyirányú útra rossz irányból. Nagyon gàz vagyok?

Figyelt kérdés

Új helyen voltam, és benéztem egy körforgalmat. 12 éve vezetek, nem foedult mèg ilyen elő, nagyonrosszul érzem magam.

Rögtön észrevettem de már rám dudáltak. Ha volt kamera vagy bejelentik, szàmíthatok valamire?

Angliában történt


2021. júl. 10. 18:42
 1/2 anonim ***** válasza:
77%

Ha új helyen voltál akkor az nem gáz.


Ez biztosan mással is elő fordult már.


Mindenki hibázhat, és hibázik is.


Ha bejelentenék akkor szerintem megúszod egy figyelmeztetéssel, vagy nagyon olcsón jössz ki belőle.

2021. júl. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, rossz érzés, nekem nagyon ég a pofám amikor véletlenül bekapcsolva hagyom az indexet és úgy megyek kilométereket... Nagyon gáz számomra.



Nyugi, előfordul, én is ezt mondom magamnak. Szerintem ne parázz, nem hinném, hogy így utólag megbüntetnek. Legközelebb tudni fogod, hogy oda nem lehet menni és kész

2021. júl. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!