Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a velemenyetek a Mr....

Mi a velemenyetek a Mr. Mustang autoszalonrol?

Figyelt kérdés
júl. 16. 00:19
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
Semmi
júl. 16. 04:46
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyenlőre számomra nem megfizethető.
júl. 18. 18:15
 3/3 anonim ***** válasza:

Gondolom mindenki tud a körülötte nemrég kialakult botrányról. Hogy úristen, átb@ssza a vevőket, mert kikalapált roncsokat ad el. Én már egy ideje követem őket pl Youtube-on. Elmondta nem egy videóban, hogy a náluk árult autók többsége törve volt, és javítva. Ergo senkit nem b@sznak át, senkit nem tévesztettek meg. Bárki le tudja / le tudná krédezni az autókat. Nem hallgatnak el semmit.

Ezzel nincs is baj, illetve nem is lenne. Valóban vannak autók, ami USA-ban GTK, itthon meg 2 elem cseréjével simán menthető.

Eleinte szimpatikusak voltak. Aztán egyre jobban átmentek nem szimpatikusba. Erre 3 okot tudok felsorolni:

1: A faszi brutál módon flegma. A közösségi médiában, Google értékelésekben válaszként, Youtubon kommentekben olyan hangnemet enged meg magának, hogy egyáltalán nem professzionális. Úgy írogat, mint egy 14 éves gyerek. Teljesen komolytalan. Pedig élőben normálisnak tűnik. Írásban meg egy beképzelt, FLEGMA, leszaromstílusú gyökér.

2: Néhány autójukhoz pofa kell, hogy kikalapálják. Elmondja, hogy nem foglalkoznak olyan autókkal, ahol ez+az komolyan sérülve volt, csak könyebben sérült kocsikat vesznek. Ahhoz képest volt egykét autójuk ami tényleg annyira el volt nullázva USA-ban, hogy emelem kalapom az előtt aki azt kilakatolta. Konkrétan vannak autóik, amin nem volt ép elem. Szó szeritn szarrá voltak törve. Nem kicsit. Brutál módon.

3: Még talán ezzel sem lenne baj. Oké. Veszek egy roncsot, amit egyébként (szerintem) jól megcsinálnak. Mert nem csálé. Nem áll el. Külsőre tényleg szépek, amit átadnak. Az általuk használt "szalon állapotú", videók alapján el is hiszem. Mert tényleg olyanok mint az új.

De ezt olyan brutálisan pofátlan áron adják, hogy komolyan csodálom, hogy van vevőjük. És évről évre egyre drágábbak. Persze azzal magyarázzák, hogy "megy fel a Mustang ára". Dehogy megy. Ők tplják felfele idehaza.

Mert a magánember mit lát ha felmegy a hahu-ra? Ja? Ezek lassan 8 millióért adnak egy 2013-as 3.7 V6 Mustangot? Amit 2 éve 6 millióért meg lehetett venni? Akkor én is annyiért hirdetem! Kész.

Érdekes, a Muscle Car Busapesten árultak egy Mustangot fél évig 5.580.000 forintért, senki nem vitte el. 2012-2014-es volt (nem tudom pontosan) viszonylag kevés km-es (100.000 alatt) 3.7 V6.

Ezzel szemben a Mr. Mustangnál ugyan ilyen korú, ugyan ilyen felszereltségű, kétszer ennyit futott fixen törött autó (amit amúgy 1000 dollárért vesznek az USA-ban) az 7,8 millió Forint. Miért???

És akkor meg van magyarázva, hogy a garancia miatt, meg a szalon miatt drágák, meg hogy nekik milyen sok pénz ezt amúgy behozni, úgyhogy ne gondoljuk hogy mekkora üzlet. Persze, pénzbe kerül. De szerintem egy autón bátran keresnek 4-5 millió Forintot... Kell a Breitling a pityu kezére, meg a Ferrari, meg a Brabus Merci... És előadja, hogy ők alig keresnek egy Mustangon :DDD.

Na ez a bajom velük.

aug. 31. 08:22

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!